• Informacje na temat:

  gessler restauracja

Artykuły na temat: gessler restauracja
 • Magda Gessler otwiera restaurację w Londynie

  Wiosną na antenie telewizji TVN pojawi się nowy program z udziałem Magdy Gessler (65 l.). Gwiazda przygotowuje się również do otwarcia kolejnej restauracji, tym razem poza granicami Polski. - Ludzie marnują czas, ja nie - podkreśla Gessler.

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • Magda Gessler otworzyła kolejną restaurację

  Magda Gessler (64 l.) ruszyła z kolejnym biznesem - tym razem rybnym. W sercu Gdyni restauratorka otworzyła knajpę dla - co podkreśliła - "majętnych klientów", w której serwowane będą ryby z całego świata, owoce morza oraz najlepsze na rynku wina. "To jest miasto o wysokiej kulturze, także majątkowej. Ludzi stąd stać na dobre życie i na dobre jedzenie" - mówiła podczas otwarcia, na którym stawiła...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Magda Gessler (64 l.) otwiera kolejną restaurację - tym razem stawia na Gdynię, gdzie jej zdaniem wciąż brakuje dobrych lokali rybnych.

 • Kogo poskromiła Magda Gessler?

  Dlaczego Gordon Ramsay nie zamknąłby się z nią w jednym pokoju oraz co ją łączyło z dziennikarzem Ryszardem Kapuścińskim?

 • Szok! Właścicielka restauracji chciała "przyp****olić" Magdzie Gessler!

  Takiej akcji w kuchennym show TVN chyba jeszcze nie było. Magda Gessler (64 l.) doprowadziła właścicielkę jednej z restauracji do szału!

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • Szynk w Pszowie: Magda Gessler chciała zrezygnować. "Kuchenne rewolucje" się udały?

  Tym razem Magda Gessler przyjechała do Pszowa, by pomóc restauracji "Esencja i smak". Właściciel Patryk zaprosił restauratorkę, ponieważ nie wierzył już, że jego biznes może przynosić zyski. Jaki był finał "Kuchennych rewolucji"?

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

Zdjęcia na temat: gessler restauracja
Wideo na temat: gessler restauracja
Dyskusje na temat: gessler restauracja
 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  Z tym to jest pół biedy. Te lokale nie są własnością Gessler. Proponuję iść do lokalu, które właścicielem jest Gessler. Żadna rewelacja, napoje drogie, jedzenie drogie. Przykład - Restauracja Kryształowa pani Magdy Gessler w Katowicach - już nie istnieje...

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  W mojej mieścinie, kuchenne rewolucje polegały na tym, że teraz w knajpie, gdzie kręciła program, porcje są o połowę mniejsze, za to dwukrotnie droższe, a przed lokalem stoi duży baner "Restauracja, po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler".

 • Re: "Na Wspólnej": Magda Gessler wkracza do akcji

  Proponuję niech pokaże w rzeczywistości co potrafi w swojej restauracji bo w TVN to ino gra a niektórzy ludzie wieżą w to że ona naprawdę potrafi postawić restauracje z bankructwa na nogi no chyba że za 10 tyś ale to która upadająca restauracja ma takie koszty by wyrzucać w błoto.

 • Re: Magda Gessler z „Na Wspólnej”: Któregoś ...

  A nie mówiłam, że ona będzie się wpychać do serialu!! Ja powiedziałam że będzie w Klanie bo tam jest restauracja i będzie ją rewolucjonizować a przy okazji może chcieć uwieść mojego ukochanego Pana Koziełłę. Udało się jej tu wepchnąć więc do Klanu też będzie próbowała. Pan Koziełło jest naprawdę zagrożony bo uważam że on może być w jej typie - już drżę z przerażenia.

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  trzeba być gotowym na własne upodlenie , by taka przybłęda jęździła po obsłudze właścicielach i pomiatała nimi jak burymi psami . Kto w to uwierzy , że restauracja w której od lat jest(...) słyszenia . Potem wyszła za mąż za Gesslera który miał jakąś tam nędzną garkuchnię , a potem za jego brata który narobił długów w Warszawie razem z nią . Ten drugi Gessler to jej do kuchni nawet nie