• Informacje na temat:

  gessler sekrety

Artykuły na temat: gessler sekrety
 • Magda Gessler schudła 10kg! Ujawniła sekrety swojej diety!

  Magda Gessler (62 l.) zdradziła w jednym z tygodników swój przepis na smukłą sylwetkę. Nie zgadniecie, co wchodzi w skład jej diety!

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Magda Gessler od 13 lat jest żoną Waldemara! Dlaczego kłamała?!

  Magda Gessler (63 l.) jest w szczęśliwym związku od wielu lat, jednak ciągle utrzymywała, że nie jest to związek małżeński. Prawda jednak okazała się być inna!

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Magda Gessler jeszcze tak szczera nie była! Najszczęśliwsza jest po seksie!

  Magdalena Gessler (64 l.) była dwukrotnie zamężna, ale w jej życiu mężczyzn było więcej. Największą miłością obdarzyła jednak Waldemara, o którym w ostatnim wywiadzie mówi z nieskrywaną szczerością.

 • Ramówka TVN Style ze smakiem

  Wiosenna ramówka TVN Style obfituje w smakowite propozycje. Obok dobrze znanego i lubianego programu "Smakuj świat z Pascalem", na antenie stacji pojawią się również "Pyszna Wielkanoc" i "Szczypta smaku".

 • Krzysztof Gojdź z "Sekretów lekarzy" ma apetyt na popularność! "Wali mnie to, co inni mówią"

  Krzysztof Gojdź (43 l.) jest lekarzem medycyny estetycznej, znanym z programu "Sekrety lekarzy". Wiele emocji budzi jego stosunek do pacjentek - przyjacielski, czuły i bardzo bezpośredni. 43-latek nie ukrywa, że popularność mu się podoba.

 • "Ojciec Mateusz" od kuchni

  Gościliśmy na planie "Ojca Mateusza", a dokładnie na serialowej plebanii, na której pierwsze skrzypce gra Natalia (Kinga Preis). Pierwszą niespodzianką była już sama lokalizacja obiektu.

 • Małgorzata Potocka: Seks i joga

  Aktorka, scenarzystka, reżyserka i producentka. Mimo trudnych życiowych doświadczeń jest wiecznie pogodna i uśmiechnięta. - Moje sekrety dobrego wyglądu? Seks i joga - zdradza Małgorzata Potocka.

 • Chirurg Krzysztof Gojdź zdradził nazwiska celebrytek, które korzystają z jego usług!

  ...i widać, że lans na ściankach sprawia mu ogromną frajdę, a parcie na szkoło ma większe od wielu swoich znanych klientek. Niedawno Krzysztof wydał swoją książkę, w której zdradza sekrety medycyny(...) i mezoterapię. Nie przejmowała się hejterami. ] Nie ściemniała, że w wieku 50 lat wygląda wspaniale bez zabiegów" - zdradza lekarz. "Przyjaźni" z chirurgiem nie wstydzą się także m.in. Magda Gessler...