• Informacje na temat:

  gessler u kucharzy

Artykuły na temat: gessler u kucharzy
 • Włodzimierz Szaranowicz oburzony słowami Gessler!

  Magda Gessler znów powiedziała o kilka słów za dużo?

 • Gordon Ramsay gościem siódmego odcinka programu "MasterChef"

  Gordon Ramsay - jeden z najsławniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie, restaurator, autor książek kucharskich. Bezkompromisowy, znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru. Jaki będzie dla uczestników polskiej edycji programu "MasterChef"? Widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 19 października o godzinie 20 w TVN.

 • Magda Gessler (64 l.) otwiera kolejną restaurację - tym razem stawia na Gdynię, gdzie jej zdaniem wciąż brakuje dobrych lokali rybnych.

 • "MasterChef": Rusza trzecia edycja

  W pierwszym tygodniu maja ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji programu "MasterChef" - najpopularniejszego kulinarnego show na świecie! Jurorzy: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach wybiorą najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie. Zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Kuchni, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

 • Magda Gessler dziękuje TVN! W końcu znalazła czas dla syna!

  Magda Gessler (65 l.) wzięła udział w nowym programie TVN, w którym wystąpiła wraz z synem Tadeuszem. Gwiazda jest wdzięczna stacji, że dzięki udziałowi w show mogła dłużej pobyć ze swoją pociechą...

 • Gessler: "To śmierdzi trupem"

  Właściciele jednej z restauracji w Lublinie na długo zapamiętają wizytę Magdy Gessler i udział w programie "Kuchenne rewolucje".

 • Magdalena Gessler ma odważne plany! Otwiera kolejny biznes!

  Magdalena Gessler (64 l.) to wciąż niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Wygląda jednak na to, że wciąż jej mało sukcesów i teraz ma w planach podbić zagraniczny rynek!

 • Magda Gessler: W końcu się odnalazłam

  Na ekrany telewizorów wraca kulinarne show "MasterChef". Jego jurorka Magda Gessler opowiada o drugiej edycji programu, o kulinarnych predyspozycjach Polaków oraz samospełnieniu.

 • Magda Gessler wprowadza syna do biznesu! Córka będzie zazdrosna?!

  Tadeusz Müller (35 l.) długo się opierał, ale wreszcie wychodzi z cienia słynnej matki – Magdaleny Gessler (64 l.). Ciekawe tylko, co na to jego przyrodnia siostra Lara (29 l.), która już od jakiegoś czasu wiedzie prym w kulinarnym imperium zbudowanym przez Magdę.

 • 100 rewolucji Magdy Gessler

  Restauracjom nadaje nowe życie, a ich właścicielom zdradza swój przepis na sukces w tym biznesie. Kucharzy otwiera na nowe smaki i uczy, jak gotować z sercem. Wszędzie zajrzy, wszystkiego spróbuje i wszystko chce wiedzieć. Kiedy trzeba tupnie, czasem krzyknie, ale najbardziej cieszy się kiedy może pochwalić. Magda Gessler, specjalistka od "Kuchennych rewolucji", ma ich już na swoim koncie 100!

Wideo na temat: gessler u kucharzy
 • "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  – ku wściekłości ojca – zbuntował się, podążył za swoim marzeniem i wyruszył w świat, aby uczyć się gotować u najlepszych kucharzy... Jacek to genialny kucharz, który talent do gotowania(...) smaki podbijają kubki smakowe gwiazd? Aktorzy serialu "Na noże" zdradzają, jakie są ich ulubione potrawy. Kto gotuje lepszą ogórkową niż Magda Gessler? Przekonajcie się sami!

Dyskusje na temat: gessler u kucharzy
 • Re: Magda Gessler: Feta w TVN? Nie wierzę!

  Przede wszystkim pani Magda Gessler nie jest zwykłą kucharką , lecz mistrzem i doradcą kulinarnym ! , a od gotowania ma ludzi , kucharzy i kucharki . Jest szczęściarą , natura obdarzyła ją nieprzeciętnym zmysłem smaku i zapachu ale też to może być przekleństwem gdyż wyczuwa wszelakie smrody szczególnie intensywnie i byle czego nie zje , szybciej będzie głodować .

 • Re: "Na noże": Wojciech Zieliński na randce z Magdą Gessler!

  Brawo pani Gessler !!! Fajnie Pani traktuje "kmiotków i czereśniaków " udających kucharzy. Niech wiedzą gdzie ich miejsce.

 • Re: "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  jest dardzo dobrym projektantem wnetrz ..lokali gastroniczmych ....gotowac nieumie ...od tego ma kucharzy

 • Re: "Na noże": Kto gotuje lepiej niż Magda Gessler?

  A to Geslerowa gotuje ???? Gotuje to sztab jej kucharzy, a ona tylko Się pod tym podpisuje. To jest zwykły garkotluk !!!!!!! I miot celebrycki

 • Re: Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

  Pani Magda prowadzi w TVN program pt. „Kuchenne rewolucje”. Nadawany w porze obiadowej powoduje u oglądających takież rewolucje, tyle że żołądkowe. W ramach programu dobija upadające restauracje. No początek wyzywa właścicieli od dyletantów, kucharzy od patałachów, kelnerki od pokrak, a wieprzowinę od świń. Potem nakazuje przykręcić meble do sufitu, zastąpić mielonego stekiem ze słonia