• Informacje na temat:

  giancarlo giannini

Artykuły na temat: giancarlo giannini
 • James Bond w Austrii

  Część zdjęć do najnowszego, 22. już filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda, powstanie w Bregenz, w zachodniej Austrii.

 • Anna Paquin i Iain Glen w hiszpańskim dreszczowcu

  Nagrodzona Oscarem za film "Fortepian" Anna Paquin ( "Szukając siebie" , "X-MEN" ) i szkocki aktor Iain Glen ("Rosencrantz i Guildenstern nie żyją", "Ferdydurke", "Lara Croft: Tomb Raider" ) wystąpią w hiszpańskim dreszczowcu zatytułowanym "Darkness".

 • Ukrainka dziewczyną Bonda

  Producenci 22. filmu o agencie 007 zdecydowali się obsadzić w roli dziewczyny Bonda ukraińską aktorkę i modelkę Olgę Kurylenko.

 • James Bond w Nowym Jorku

  Rozpoczęły się prace nad kolejnym filmem o Jamesie Bondzie. Produkcja oparta będzie na czterech opowiadaniach Iana Fleminga, a główną rolę zagra ponownie Daniel Craig, bohater "Casino Royale" .

 • Guy Ritchie, Madonna i remake

  Reżyser Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ), wraz ze swą żoną, królową muzyki pop, Madonną, pracują wspólnie nad remakiem obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku. Będzie to pierwszy wspólny filmowy projekt słynnej pary.

Wideo na temat: giancarlo giannini
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Między światami

  Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!