• Informacje na temat:

  giancarlo giannini zdjęcia

Artykuły na temat: giancarlo giannini zdjęcia
 • James Bond w Austrii

  Część zdjęć do najnowszego, 22. już filmu o przygodach agenta Jamesa Bonda, powstanie w Bregenz, w zachodniej Austrii.

 • Ukrainka dziewczyną Bonda

  Producenci 22. filmu o agencie 007 zdecydowali się obsadzić w roli dziewczyny Bonda ukraińską aktorkę i modelkę Olgę Kurylenko.

 • James Bond w Nowym Jorku

  Rozpoczęły się prace nad kolejnym filmem o Jamesie Bondzie. Produkcja oparta będzie na czterech opowiadaniach Iana Fleminga, a główną rolę zagra ponownie Daniel Craig, bohater "Casino Royale" .

 • Guy Ritchie, Madonna i remake

  Reżyser Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ), wraz ze swą żoną, królową muzyki pop, Madonną, pracują wspólnie nad remakiem obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku. Będzie to pierwszy wspólny filmowy projekt słynnej pary.

Wideo na temat: giancarlo giannini zdjęcia
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Między światami

  Nicole Kidman zachwyca w okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.