• Informacje na temat:

  gibała

Artykuły na temat: gibała
 • Telekamery 2017: Gwiazdy o losach swoich postaci.

  ...) faktycznie opuszcza Grabinę i... serial! Gibała i Nocul o "Ojcu Mateuszu" Co dla aktorów Michała Pieli i Rafała Cieszyńskiego oznacza zdobycie Telekamery w 2017 roku? - Cieszę się, że po 9 latach...

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Polscy artyści, którzy mieli okazją oglądać ostatnią transmisję festiwalu w Opolu, mówią zgodnie: lata świetności legendarna impreza ma już dawno za sobą.

 • "Sprawa Olgi J. jest absurdalna"

  Poseł Ruchu Palikota Łukasz Gibała ocenił, że organy państwa działały opieszale w przypadku afery Amber Gold, są za to zbyt restrykcyjne w sprawie znanej wokalistki Olgi J. oskarżonej przez prokuraturę o posiadanie blisko 3 gr marihuany.

 • "Strzał w dziesiątkę"

  Ten rok w polskiej muzyce należał do grupy Feel. Szeroka publiczność o katowickiej formacji usłyszała za sprawą utworu "A gdy jest już ciemno", który stał się wielkim przebojem, podbijając festiwal w Sopocie. Zespół dowodzony przez Piotra Kupichę zdobył tam nagrodę publiczności, jak i Bursztynowego Słowika przyznawanego przez jury.

 • Eskapada: Debiut z Gliwic

  Pierwszy samodzielny materiał gliwickiej grupy Eskapada nosi tytuł "Gdzieś między piekłem a niebem". Teksty ich rymów odbiegają od standardów przyjętych w hiphopie. Nietypowe rozwiązania oraz środki przekazu prezentowane na tym albumie wyróżniają tą czwórkę od wszystkich innych formacji oraz wnoszą do gliwickiej sceny sporo świeżości.

 • Rammstein zebrany

  W połowie grudnia ukaże się DVD i Blu-ray "Videos 1995 - 2012" zawierające wszystkie teledyski niemieckiej grupy Rammstein.

 • Raperzy w więzieniu

  W czwartek, 12 grudnia, Człowiek Nowej Ery i Wujek Samo Zło zagrali koncert w więzieniu we Włocławku. Impreza była bardzo udana. Po szybkim przełamaniu lodów, warszawscy raperzy zostali zaakceptowani przez nietypową publiczność i spotkali się z entuzjastycznym przyjęciem.

 • "Coach Carter" postawił na rap

  Ścieżkę dźwiękową do filmu "Coach Carter" stworzyły same gwiazdy hip hop/R&B. Na płycie znalazły się nagrania Ciary, Fabolousa, Chingy'ego, Game, Kanye Westa i Common, czyli wszystkich najpopularniejszych obecnie przedstawicie rap biznesu zza Oceanu.

 • Chingy po raz drugi

  Chingy, zdobywca potrójnej Platyny w USA za swój debiutancki album "Jackpot", wydaje drugą płytę. Raperowi w nagraniu udzieliła wsparcia cała plejada gwiazd. Płyta ukaże się w połowie listopada.