• Informacje na temat:

  gibson mel

Artykuły na temat: gibson mel
 • Mel Gibson na zakupach z młodziutką partnerką

  Mel Gibson (63 l.) od przeszło trzech lat jest związany z 28-letnią Rosalin Ross, która mogłaby być jego córką. Para ma dwuletniego syna, Larsa. Choć wiele osób twierdziło, że ich związek nie przetrwa zbyt długo, oni nadal są ze sobą i wyglądają na szczęśliwych. Ostatnio paparazzi spotkali ich w sklepie. Po wyjściu para ucięła sobie pogawędkę, a mel Gibson czule objął ukochaną. Pasują do siebie?

 • "Mad Max: Na drodze gniewu": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy zwiastun filmu "Mad Max: Na drodze gniewu", nowej odsłony przygód legendarnego bohatera, w którego przed laty wcielał się Mel Gibson.

 • Mel Gibson został po raz dziewiąty ojcem!

  Ukochana Mela Gibsona (61 l.), Rosalind Ross (26 l.), urodziła mu kolejnego potomka.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Nowa partnerka Mela Gibsona (59 l.) ponoć jest w ciąży!

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • Mel Gibson i jego młodziutka kochanka na spacerze z... dziewiątym dzieckiem

  Równo rok temu aktor i reżyser Mel Gibson (62 l.) po raz dziewiąty został ojcem. Jego obecna partnerka, 27-letnia Rosalind Ross, urodziła mu syna - Larsa Gerarda. Ostatnio para sfotografowana została podczas rodzinnej wycieczki do Malibu. Myślicie, że to ostatnia miłość aktora? Wcześniej był on już żonaty z Robin Gibson, z którą ma siedmioro dzieci. Córkę dała mu także piosenkarka Oksana...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Mel Gibson biologicznym ojcem dzieci Jodie Foster?

  ...im. Cecile B. DeMille za całokształt twórczości, Jodie podziękowała również Melowi Gibsonowi (57 l.). "Wiesz o tym, że ty też mnie uratowałeś" - powiedziała do kolegi po fachu. Niektórzy myślą, że chodziło o fakt, iż Gibson... podarował jej własną spermę, dzięki czemu mogła urodzić. Sama zainteresowana milczy na temat ojcostwa swoich dzieci - nawet one nie wiedzą, kto jest ich tatą. Plotki mówią...

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

Zdjęcia na temat: gibson mel
 • Mel Gibson
Wideo na temat: gibson mel
 • Mel Gibson się rozwodzi

  Wczoraj, 13 kwietnia, 53-letni Mel Gibson ogłosił, że rozwodzi się ze swoją żoną Robyn. Para była ze sobą 29 lat (!) i ma siedmioro dzieci. Małżeństwo Gibsonów było stawiane za wzór w Hollywood, gdzie liczba rozwodów rośnie w postępie geometrycznym. Na filmie Mel z Robyn w 1996 roku.

 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...

 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

Dyskusje na temat: gibson mel