• Informacje na temat:

  gillian anderson galerie

Artykuły na temat: gillian anderson galerie
 • "The Crown": Zwiastun trzeciego sezonu! Olivia Colman i Gillian Anderson w obsadzie

  .... W obsadzie kolejnych sezonów "The Crown" znaleźli się również Josh O'Connor, Marion Bailey, Helena Bonham Carter, Ben Daniels, Gillian Anderson, Emma Corrin. Premiera: 17 listopada 2019 roku. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed...

 • Agent, chirurg, kierowca

  Widzowie, którzy chcą wybrać się do kina na jedną z piątkowych premier filmowych, mogą spodziewać się dużych emocji, ale też sporej dawki śmiechu.

 • "Sex Education": Gillian Anderson w nowym serialu Netflixa

  ...ze szkolnych czasów. W rolach głównych wystąpią Gillian Anderson (jako Jean Milburn) i Asa Bitterfield (Otis Milburn). Jean Milburn to zabawna, spostrzegawcza i niezwykła kobieta. Jest wyjątkowo(...) oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

 • Berlinale: Królowie nocy

  Stopień zainteresowania festiwalem w Berlinie i ilość jego uczestników owocują nie tylko światową renomą, którą przez lata zyskało Berlinale, ale i brakiem jednego, konkretnego klubu festiwalowego. Miejsca, w których można spotkać się wieczorem, zmieniają się z dnia na dzień.

 • "Sex Education": Gillian Anderson jako seksuolożka. Oficjalny zwiastun serialu i nowe zdjęcia

  ...11 stycznia 2019 roku na platformę Netflix wpadnie nowy serial. W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda i Gillian Anderson.

 • Z "Sex Education" do "The Crown". Gillian Anderson zagra Margaret Thatcher

  Gillian Anderson ("Z Archiuwm X", "The Fall", "Sex Education") zagra Margaret Thatcher w czwartym sezonie serialu "The Crown". Trzecia seria jest obecnie w produkcji.

 • "Amerykańscy bogowie": Gillian Anderson nie zagra w drugim sezonie

  Po ogłoszeniu, że jedenasty sezon jest ostatnim, w którym aktorka wcieli się w postać Scully, Anderson oznajmiła, że nie powróci w drugim sezonie "Amerykańskich bogów". Powodem jest odejście z produkcji Bryana Fullera.

 • "Z Archiwum X": Gillian Anderson szczerze o odejściu z serialu

  Jak ostatnio informowaliśmy, jedenasty sezon serialu "Z Archiwum X" będzie ostatnim, w którym zagra aktorka. Anderson pierwszy raz zdradziła tę tajemnicę podczas zeszłorocznego New York Comic Con, a potwierdziła ją kilkanaście dni temu w jednym z wywiadów. Podczas konferencji stacji FOX w ramach TCA 2018 wyjaśniła przyczyny swojej decyzji.

 • "The Crown": Królowa powraca! Znamy datę premiery trzeciego sezonu!

  Smitha. W obsadzie kolejnych sezonów "The Crown" znaleźli się również Josh O'Connor, Marion Bailey, Helena Bonham Carter, Ben Daniels, Gillian Anderson, Emma Corrin. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce .

 • "Amerykańscy bogowie": Powrót Cienia! Znamy datę premiery drugiego sezonu

  ...produkcji w drugiej serii nie wystąpi m.in. Gillian Anderson (Media). Aktorka nie chciała kontynuować prac nad produkcją bez Bryana Fullera (z którym pracowała już m.in. w "Hannibalu"). Bohaterami(...) amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Wideo na temat: gillian anderson galerie
 • Kryptonim: Shadow Dancer

  Clive Owen i Gillian Anderson w szpiegowskim thrillerze odsłaniającym największe tajemnice brytyjskiego wywiadu. Trzymająca w napięciu historia szczególnej relacji brytyjskiego agenta i zwerbowanej przez niego irlandzkiej ekstremistki. Colette jest aktywistką IRA. Mac pracuje dla brytyjskiego wywiadu, jego zadaniem jest werbowanie szpiegów wewnątrz struktur terrorystycznych. Kiedy ona zostaje aresztowana w czasie nieudanej próby zamachu w londyńskim metrze, on daje jej wybór: będzie...

 • Johnny English: Reaktywacja

  Kolejna część uwielbianych przygód tajnego agenta. Tym razem będzie musiał uporać się ze zdrajcami w najbliższym otoczeniu Jej królewskiej mości... W komedii szpiegowskiej Johnny English: Reaktywacja, ROWAN ATKINSON (Johnny English, Wakacje Jasia Fasoli) powraca na ekrany rolą tajnego agenta, który nie wie co to strach. Tym razem, najbardziej niezwykły oficer wywiadu w służbie Jej Królewskiej Mości, musi powstrzymać grupę zabójców, zanim ci zdążą zaatakować jednego ze światowych przywódców i...

 • Imperium robotów. Bunt człowieka

  W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele...

Dyskusje na temat: gillian anderson galerie