• Informacje na temat:

  gina lollobrigida

Artykuły na temat: gina lollobrigida
 • "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  ...teatralnej, Teresa Lipowska podchodziła do tej propozycji z dużym dystansem. - Trochę się krępowałam - opowiadała w jednym z wywiadów. - Wydawało mi się, że to Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy...

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...prostu wypadało się pokazać. Przyjeżdżali tu już wszyscy liczący się w świecie filmu. Po czerwonym dywanie i miejskich bulwarach paradowali: Roman Polański, Gina Lollobrigida, Sophia Loren, Alain Delon...

 • Gina Lollobrigida sprzedaje biżuterię

  85-letnia gwiazda włoskiego i światowego kina Gina Lollobrigida sprzeda na aukcji precjoza ze swej kolekcji biżuterii. Część dochodu z licytacji w domu aukcyjnym Sothebys aktorka przeznaczy na badania nad komórkami macierzystymi.

 • Czy aktorka musi mieć "plecy"?

  Raquel Welch czy Gina Lollobrigida. - Zaczęłam chodzić do teatru, przyglądać się, na czym ten teatr polega, aż w końcu go pokochałam. Odnalazłam się w teatrze i związałam z nim na długie lata. Kiedy...

 • 79-letnia Gina Lollobrigida bierze ślub

  Gina Lollobrigida, nazywana kiedyś najpiękniejsza kobietą na świecie - taki tytuł nosił film, w którym wystąpiła w 1955 roku - poinformowała media, że wychodzi za mąż. Narzeczony jest o 34 lata młodszy od 79-letniej gwiazdy światowego i włoskiego kina.

 • Gina Lollobrigida kończy 80 lat

  Gina Lollobrigida kończy w środę 80 lat. Urodziny zamierza obchodzić aktywnie pracując nad swym kolejnym dziełem w pracowni rzeźby, która od wielu lat jest jej wielką pasją.

 • Gina Lollobrigida kończy 75 lat

  Gina Lollobrigida, jedna z najsłynniejszych gwiazd filmowych, kończy w czwartek 75 lat. Urodzona 4 lipca 1927 roku we włoskim Subiaco, aktorka zyskała swego czasu miano najpiękniejszej kobiety świata.

 • Jubilatka Lollobrigida

  Słynna włoska aktorka filmowa, legenda kina, Gina Lollobrigida skończyła w środę, 4 lipca, 85 lat. "La Lollo", jak była nazywana u szczytu swej popularności, poświęciła się w latach 70. niemal całkowicie fotografii i rzeźbie.

 • 85-latka ofiarą oszusta matrymonialnego?

  85-letnia gwiazda kina Gina Lollobrigida oskarżyła swego byłego partnera, młodszego od niej o 40 lat Hiszpana, że ożenił się z nią bez jej wiedzy i zgody, by odziedziczyć jej majątek. Aktorka złożyła już doniesienie o przestępstwie.

Wideo na temat: gina lollobrigida
 • Szybcy i wściekli 6

  Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem, Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia...

 • Ścigana

  Mallory Kane (Gina Carano) jest piękną, tajną agentką CIA, przyjmującą jedynie zlecenia najwyższej wagi, ekstremalnie tajne i trudne, na które władze nie mogą zezwolić i o których przywódcy państw nie powinni wiedzieć. Po udanej misji uwolnienia zakładników z Barcelony, Mallory dostaje kolejne zadanie w Dublinie. Gdy operacja nie przebiega po jej myśli, dowiaduje się, że została przechytrzona i musi użyć wszystkich swoich umiejętności, sztuczek i możliwości ucieczki, by nie zostać schwytaną w...

 • Diabeł

  Film realizowany na podstawie pomysłu M. Night Shyamalana. Garstka osób zostaje uwieziona w windzie. Od pierwszej chwili zaczynają się momenty grozy: giną jeden po drugim. Uwięzieni orientują się , że w jedną z osób wcielił się sam diabeł?

Dyskusje na temat: gina lollobrigida
 • Re: "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  Pani Tereso, jest Pani jak Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Greta Garbo tylko troszke w innym wydaniu ale niekoniecznie gorszym:) a dla wielu napewno lepszym :) To jest tylko kwestia indywidualnego odbioru a zapewniam ze wdzięku osobistego Pani nie brakuje:) Zycze Pani wszystkiego co najlepsze :)