• Informacje na temat:

  gina lollobrigida aktorka

Artykuły na temat: gina lollobrigida aktorka
 • Czy aktorka musi mieć "plecy"?

  Agnieszka Pilaszewska, scenarzystka "Przepisu na życie" i aktorka znana m.in. z ról w "Barwach szczęścia" i "Miodowych latach", uważa, że szansę na prawdziwą karierę mają tylko te aktorki, które są bardzo utalentowane i potrafią walczyć o siebie!

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  ...teatralnej, Teresa Lipowska podchodziła do tej propozycji z dużym dystansem. - Trochę się krępowałam - opowiadała w jednym z wywiadów. - Wydawało mi się, że to Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy(...)- Śniłam o niej tyle lat - aktorka nie potrafiła ukryć wzruszenia podnosząc do góry platynową statuetkę. - Teraz wreszcie mam swoją, nie tylko tę wspólną, za ukochane "M jak miłość" - dodała...

 • Gina Lollobrigida sprzedaje biżuterię

  85-letnia gwiazda włoskiego i światowego kina Gina Lollobrigida sprzeda na aukcji precjoza ze swej kolekcji biżuterii. Część dochodu z licytacji w domu aukcyjnym Sothebys aktorka przeznaczy na badania nad komórkami macierzystymi.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...prostu wypadało się pokazać. Przyjeżdżali tu już wszyscy liczący się w świecie filmu. Po czerwonym dywanie i miejskich bulwarach paradowali: Roman Polański, Gina Lollobrigida, Sophia Loren, Alain Delon(...) aktorka była już księżną. 32 lata po jej śmierci, w 2014 r., w Cannes odbył się pokaz filmu Oliviera Dahana "Grace Księżna Monako" z Nicole Kidman w roli głównej. Rodzina Grace Kelly zbojkotowała...

 • Gina Lollobrigida kończy 80 lat

  Gina Lollobrigida kończy w środę 80 lat. Urodziny zamierza obchodzić aktywnie pracując nad swym kolejnym dziełem w pracowni rzeźby, która od wielu lat jest jej wielką pasją.

 • Gina Lollobrigida kończy 75 lat

  Gina Lollobrigida, jedna z najsłynniejszych gwiazd filmowych, kończy w czwartek 75 lat. Urodzona 4 lipca 1927 roku we włoskim Subiaco, aktorka zyskała swego czasu miano najpiękniejszej kobiety świata.

 • Jubilatka Lollobrigida

  Słynna włoska aktorka filmowa, legenda kina, Gina Lollobrigida skończyła w środę, 4 lipca, 85 lat. "La Lollo", jak była nazywana u szczytu swej popularności, poświęciła się w latach 70. niemal całkowicie fotografii i rzeźbie.

 • Claudia Cardinale: 65. urodziny

  Claudia Cardinale, włoska aktorka filmowa, obchodzi w czwartek, 15 kwietnia, 65. urodziny. Podobnie jak Sofia Loren, Brigitte Bardot i Gina Lollobrigida, uważna jest za symbol europejskiego kina lat 60. W roku 2002 na berlińskim festiwalu otrzymała honorowego Złotego Niedźwiedzia za całokształt twórczości.

 • 85-latka ofiarą oszusta matrymonialnego?

  85-letnia gwiazda kina Gina Lollobrigida oskarżyła swego byłego partnera, młodszego od niej o 40 lat Hiszpana, że ożenił się z nią bez jej wiedzy i zgody, by odziedziczyć jej majątek. Aktorka złożyła już doniesienie o przestępstwie.