• Informacje na temat:

  ginny harry potter

Artykuły na temat: ginny harry potter
 • "Harry Potter i Książę Półkrwi" w Krakowie

  Ogólnopolską premierę najnowszych przygód Harry'ego Pottera zorganizowano w krakowskim kinie Kijów. Na premierze "Harrego Pottera i Księcia Półkrwi" obecni byli nie tylko licznie przybyli fani, ale także aktorzy z filmu.

 • "Harry Potter": Specjalne wydania DVD!

  Zanim obejrzysz finałową część serii o Harrym Potterze, przypomnij sobie jak to się wszystko zaczęło. Nowe edycje kolekcjonerskie "Harry Potter, lata 1-6" pojawiły się właśnie na DVD. Każdy film jest w 3-płytowym wydaniu, do którego dołączono znakomity dokument "Tworzenie świata Harry'ego Pottera". Mamy też dla Was wyjątkowy konkurs!

 • "Harry Potter": Wystawa i premiera DVD

  W poniedziałek, 4 kwietnia, odbędzie się w Nowym Jorku uroczysta premiera DVD i Blu-ray filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część "1, który kilka dni później, 15 kwietnia trafi do sklepów! Nowojorska premiera połączona będzie z otwarciem niezwykłej wystawy poświęconej filmom z serii Harry Potter w muzeum Discovery Times Square.

 • "Harry Potter": To już naprawdę koniec!

  Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół dobiegła końca. Jaki jest finał tej historii? Film "Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2", druga część finałowej superprodukcji, debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 11 listopada 2011 roku.

 • Harry Potter: Kobiety też walczą!

  Najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Saga o przygodach Harry'ego Pottera i jego przyjaciół znalazła swój finał w drugiej części superprodukcji "Harry Potter i Insygnia śmierci", która na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 11 listopada 2011.

 • Prawie wszystko o Harrym Potterze

  "Harry Potter i Czara Ognia" podbija polskie kina, dzięki czemu pojawiają się kolejni miłośnicy przygód nastoletniego czarodzieja. Jeśli nie chcesz być mugolem, przeczytaj kilka ciekawostek dotyczących filmowych adaptacji książek J.K.Rowling. Znajdziesz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Harrym Potterze, ale boisz się o to zapytać.

 • Siedmiu Harrych? Co to za scena?

  - Kiedy obejrzeliśmy efekt finalny, byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Wszyscy oniemieliśmy - mówi o tajemniczej scenie "Siedmiu Harrych" Daniel Radcliffe, filmowy czarodziej. Jeśli chcesz poznać inne sekrety wydania DVD i Blu-ray filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1" , przeczytaj nasz wywiad z Danielem Radcliffem oraz Bonnie Wright, filmową dziewczyną Harry'ego i zarazem siostrą Rona

 • Gwiazdy "Pottera" w Polsce!

  W poniedziałek 20 lipca w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się ogólnopolska premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Obecni będą aktorzy z filmu: Bonnie Wright i Matthew Lewis.

 • Potteromania po polsku

  W krakowskim Kinie Kijów odbyła się w poniedziałek oficjalna premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". W kinach w całej Polsce film pojawi się w piątek 24 lipca.

 • Chcesz znać zakończenie Pottera?

  Francuski dziennik "Le Parisien" ujawnił w piątek zakończenie ostatniego tomu przygód Harry'ego Pottera. Jak się okazuje, słynny czarodziej w nim nie umrze - informuje na swej stronie internetowej francuski tygodnik "Le Nouvel Observateur".