• Informacje na temat:

  girl wideo

Artykuły na temat: girl wideo
 • Macademian Girl była ofiarą rasizmu!

  Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea (27 l.) przeszła przez piekło w dzieciństwie, które zafundowali jej rówieśnicy. Teraz postanowiła o tym opowiedzieć.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Rafał Maślak wziął ślub! Kamila zachwyciła suknią!

  .... Marcelina Zawadzka, Antek Królikowski i Julia Wieniawa, a także była ukochana Antka... Macademian Girl. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał spełnia się komediowo

  .... Twierdzi, że pomysły przychodzą jej do głowy spontanicznie, często na zasadzie luźnych skojarzeń. Tak było m.in. w przypadku filmu parodiującego Macademian Girl. W filmie tym blogerka natyka się na bożonarodzeniową choinkę i bierze ją za podobną do siebie blogerkę modową. Macademian Girl, czyli Tamara Gonzales Perea, zgodziła się nawet wystąpić w tym wideo. - Bardzo jej się podobało, wysłałam jej...

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • Serial wraca i to w gwiazdorskim stylu

  Feels for a Girl Crazy For You Borderline Open Your Heart To Me Burning Up Like a Virgin Like A Prayer Express Yourself Vogue 4 Minutes Oto Madonna w Warszawie, czy ekipa "Glee" zaprezentuje się(...)-26 lat. PS 2: Adam Lambert (zwycięzca "American Idol") nie zagra w serialu. Informacje neguje zdaniem na swym Twitterze: "To plotki. Sorry chłopaki." A na koniec zwycięskie wideo:

 • Justin Bieber wymiotował na scenie. Wideo

  Podczas koncertu w Arizonie kanadyjski gwiazdor Justin Bieber nie miał najlepszego dnia.

 • Duety Tony'ego Bennetta także w wersji wideo

  Do sprzedaży trafił box zawierający kolekcję słynnych duetów ikony amerykańskiej muzyki rozrywkowej - Tony'ego Bennetta. Z kolei płyta "Duets II" ukazała się także w wersji wideo na DVD i Blu-Ray.

 • Dawid Kwiatkowski przerabia Jeden Osiem L ("Jak zapomnieć" - wideo)

  Sporą popularnością cieszy się młody wokalista i bloger Dawid Kwiatkowski, określany mianem "odkrycia roku 2013". W ciągu dwóch dni wideo z jego coverem przeboju "Jak zapomnieć" Jeden Osiem L odtworzono ponad 130 tysięcy razy.