• Informacje na temat:

  girls dziewczyny

Artykuły na temat: girls dziewczyny
 • Spice Girls: Nie wystąpią już razem przez Victorię!

  Występ Spice Girls na ceremonii zamknięcia igrzysk w Londynie był ostatnim. Choć część wokalistek zadeklarowała dalszą współpracę, Victoria Beckham odmówiła.

 • Recenzja Meghan Trainor "Title": Zamiast wżerać lody śpiewa fajne piosenki

  Kojarzycie taki obraz z filmów? Gruba, odrzucona dziewczyna płacze i zażera się lodami, przez co jest jeszcze grubsza i jeszcze mocniej płacze... Meghan bierze takie w obronę.

 • Bunton psuje szyki Spice Girls

  Przez skręconą kostkę jednej z wokalistek Spice Girls, Emmy Bunton, grupa straciła szansę na występ w brytyjskiej telewizji.

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Victoria dołączy do Spice Girls

  Victoria Beckham (33 l.) dołączy do Spice Girls podczas ich zaplanowanego na 25 koncertów, światowego tournee. Według nieoficjalnych informacji, ma ono rozpocząć się w grudniu tego roku. Każda z dziewczyn otrzyma za uczestnictwo, w zależności od źródeł, od 10 do 25 milionów dolarów.

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • The Lost Girls

  W Las Vegas dr Ray Langston wciąż poszukuje Madeline Briggs po tym, gdy nie udało mu się odnaleźć jej w Miami i Nowym Jorku. W międzyczasie odnalezione zostają zwłoki młodej dziewczyny, zaś na jej kolczyku ekipa odkrywa krew Madeline. Śledztwo prowadzi bohaterów w świat prostytutek i alfonsów. Odkrywają również tajemnice handlu ludźmi.

 • Wykorzysta dziewczyny

  Brytyjska gwiazda pop Victoria Beckham, znana głównie z girlsbandu Spice Girls, zamierza wykorzystać inny dziewczęcy zespół do podboju Ameryki.

 • Victoria nie chce powrotu do Spice Girls

  Byłe członkinie zespołu Spice Girls mają podobno nadzieję na powrót na scenę. Najpierw muszą jednak przekonać do swoich planów Victorię Beckham .

 • "Addio pomidory" na Open'erze

  The Who, Spice Girls i Kabaret Starszych Panów to artyści, którzy na Open'erze nie wystąpili. Podczas zakończonej właśnie 13. edycji festiwalu jego uczestnicy mogli jednak usłyszeć na żywo ich nieśmiertelne piosenki.

Wideo na temat: girls dziewczyny
 • Dziewczyny, Sezon 1

  Życie dzisiejszych dwudziestoparolatek nie należy do najłatwiejszych. Problemy finansowe i związki z niewłaściwymi mężczyznami. Tak wygląda ich codzienność. O nich właśnie opowiada serial "Dziewczyny", najnowsza produkcja telewizji HBO, uhonorowana nagrodą Emmy. Hannah Horvath (Lena Dunham) ma 24 lata, mieszka w Nowym Jorku i nie traci nadziei, że kiedyś zostanie słynną pisarką. Dwa lata temu skończyła college, ale wciąż nie udaje jej się znaleźć stałej pracy,. Kiedy więc rodzice decydują się...

 • Dziewczyny

  Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. "To film o ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak ty, a możliwości wydają się nieograniczone" - mówi Barry Mendel, producent filmu. Dla...

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...

Dyskusje na temat: girls dziewczyny