• Informacje na temat:

  gisele bundchen dziecko

Artykuły na temat: gisele bundchen dziecko
 • Gisele Bundchen chce się rozwieść z mężem!?

  Małżeństwo Gisele Bundchen (35 l.) i Toma Brady'ego (38 l.) ponoć wisi na włosku!

 • Gisele Bundchen jest w ciąży?

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.

 • Gisele Bundchen potwierdza: Jestem w ciąży

  Pogłoski o ciąży Gisele Bundchen (32 l.) już dawno zostały potwierdzone dzięki czujnym spojrzeniom fotoreporterów. Jednak ona sama mimo medialnych doniesień milczała na temat swojego stanu. W końcu przerwała milczenie...

 • Bundchen nie jest jednak w ciąży

  Amerykański futbolista Tom Brady zaprzeczył w czwartek, jakoby jego żona, brazylijska supermodelka Gisele Bundchen była w ciąży.

 • Gisele Bundchen urodziła

  Supermodelka Gisele Bundchen wraz z mężem Tomem Bradym powitali na świecie nowo narodzonego synka. Chłopiec przyszedł na świat we wtorek, 8 grudnia. Oficjalna informację o narodzinach dziecka, Brady podał w środę.

 • Jako jedyny zna płeć dziecka

  Tom Brady, aktor i scenarzysta, w przeciwieństwie do swojej żony Gisele Bundchen, nie lubi niespodzianek: jako jedyny zna już płeć ich dziecka, które przyjdzie na świat w połowie grudnia.

 • Gisele Bundchen w ciąży

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.

 • Mama na Boże Narodzenie?

  Modelka Gisele Bundchen i jej mąż, Tom Brady spodziewają się dziecka, które ma się urodzić 14 grudnia tego roku - tak twierdzi zaufane źródło magazynu "Life & Style".

 • Gisele nie jest w ciąży

  Amerykański futbolista Tom Brady zaprzeczył w czwartek, jakoby jego żona, brazylijska supermodelka Gisele Bundchen była w ciąży.

 • Topmodelka chce więcej dzieci

  Giselle Bundchen przyznała, że chce powiększyć swoją rodzinę, a jej syn Benjamin doskonale dogaduje się z Jackiem - synem męża modelki, Toma Brady'ego.

Zdjęcia na temat: gisele bundchen dziecko
Wideo na temat: gisele bundchen dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...