• Informacje na temat:

  gitarzysta must be the music

Artykuły na temat: gitarzysta must be the music
 • Kora: Byłam strasznie zarozumiałą kobietą

  Co Kora , uznana artystka, zawdzięcza komercyjnemu programowi "Must be the music"? Okazuje się, że wiele...

 • "Must Be The Music": Martyna Pławecka we łzach

  Zmiana decyzji przez Piotra Roguckiego doprowadziła do łez Martynę Pławecką. "Spełniamy marzenia" - z uśmiechem podsumował Adam Sztaba.

 • Paulina Lenda już po ślubie! Uroczystość była bardzo oryginalna

  ...z zespołem wystąpiła w "Must Be The Music". O wokalistce nieco przycichło.  Z dala od błysków fleszy zaczęła układać sobie życie u boku Piotra Kozuba, gitarzysty z "Our House By The Lake". W zeszłym roku(...) z ulubionymi muzykami Piotra, niespodzianka od kilku moich uczniów, którzy wykonali dla nas nawet numer The Swell Season, nasz najwspanialszy tort z pizzy! Były łapacze snów, które mają strzec naszych gości...

 • Duet Oho!Koko ponownie w "Must Be The Music"

  Poznali się kilka lat temu, grając w jednym zespole i choć dzieliła ich spora różnica wieku - aż dziewięć lat - postanowili dać sobie szansę.

 • Kora

  ...akceptowała tego związku. Jackowska jest nie tylko wokalistką, ale także jurorką w show Polsatu "Must be the music. Tylko muzyka".

 • One "Świat świętych krów": 19-latek z Polski z gwiazdami rocka ze świata

  4 maja ukaże się album "Świat świętych krów" grupy One, na czele której stoi 19-letni gitarzysta Adam Malicki.

 • LemON "Scarlett": Nowa płyta już niedługo

  "Scarlett" - taki tytuł otrzymała druga płyta grupy LemON. "Premiera już niedługo" - zapowiadają laureaci trzeciej edycji telewizyjnego "Must Be The Music".

 • Clödie "Kobieta": Prezent na Dzień Kobiet

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Kobieta" krakowskiej grupy Clödie, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji "The Voice of Poland".

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • Krafcy "Psycho": Nowa płyta w 2015 roku

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Psycho" pochodzącej z Bochni grupy Krafcy. Wokalista tego zespołu Łukasz Szczepanik pojawi się wiosną w najbliższej edycji "The Voice of Poland".

Wideo na temat: gitarzysta must be the music
 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...