• Informacje na temat:

  głębowicz monika

Artykuły na temat: głębowicz monika
 • Mosqitoo: Konkurencja jest duża

  - Opole to wielka tradycja, duża oglądalność oraz niepowtarzalna okazja na popularyzację dla debiutującego artysty - mówią INTERIA.PL Monika Głębowicz i Rafał Malicki, członkowie duetu Mosqitoo. Przypomnijmy, że debiutancki album "Mosqitoo Music" otrzymał nominację do nagrody "Superjedynka" w kategorii "płyta alternatywna".

 • Mosqitoo: Złamany pop

  W środę, 7 grudnia, gościem naszej CZATerii był duet Mosqitoo, który tworzą Monika Głębowicz i Rafał Malicki. Grupa ma na koncie debiutancki album "Mosquitoo Music", który trafił do sklepów na początku grudnia. O nową płytę, a także plany na przyszłość, Monikę i Rafała pytali użytkownicy portalu INTERIA.PL.

 • "Od razu zażarło"

  Mosqitoo to duet, który utworzyli: wokalistka Monika Głębowicz i producent Rafał Malicki. Grupa zadebiutowała pod koniec 2005 roku albumem "Mosqitoo Music", na którym znalazła się nowoczesna odmiana muzyki pop, o którą w Polsce wciąż ciężko. O Mosqitoo głośno zrobiło się za sprawą dwóch festiwali - w Opolu Monika i Rafał zdobyli drugie wyróżnienie podczas konkursu "Debiuty", zaś na "Top Trendy

 • Syntetyczna miłość. Posłuchaj!

  Nagranie "Colour Is Blue" zapowiada nowy album synthpopowego duetu Mosqitoo. Nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Electro-popowa sensacja

  W środę 12 grudnia gościem programu "E-MISJA" w INTERIA.TV będzie electro-popowy duet Mosqitoo. Program rozpocznie się o godz. 14.00, a tuż po nim o 14.30 odbędzie się czat z zespołem.

 • Kto przed Roisin Murphy?

  Duet Mosqitoo otworzy dwa polskie koncerty byłej wokalistki Moloko.

 • Mosqitoo jest blisko ciebie

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać właśnie wydanego singla duetu Mosqitoo - "Close To You".

 • Dziś krajowy finał Eurowizji!

  W sobotę, 28 stycznia, odbędzie się koncert "Piosenka dla Europy", będący krajowym finałem eliminacji 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006. O wyjazd do stolicy Grecji rywalizuje 15 wykonawców, którzy przeszli przez wstępne eliminacje. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledyski do 14. nominowanych piosenek biorących udział w konkursie. Zwycięzcę poznamy ok. godz. 22.30.

 • Kraków: Polskie gwiazdy na festiwalu

  Do wcześniej ogłoszonych artystów Coke Live Music Festival dołączyli Muchy, Sofa, CF 98, Eldo, Rotten Bark, Sokół z zespołem Plastic, Mosqitoo, DonGURALesko oraz zwycięzca Coke Live Fresh Noise - zespół Irena.

Wideo na temat: głębowicz monika
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...