• Informacje na temat:

  glenn danzig muzyk

Artykuły na temat: glenn danzig muzyk
 • Danzig w studiu

  Danzig wznowił prace nad nowym albumem.

 • California Breed w Polsce

  W najbliższą sobotę, 22 listopada, w warszawskim klubie Progresja wystąpi zespół California Breed, powstały na gruzach supergrupy Black Country Communion.

 • Danzig w Regain Records

  Szwedzka firma Regain Records podpisała kontrakt z legendarną formacją Danzig. To oznacza, że Glenn jest teraz kolegą z wytwórni naszych rodzimych grup - Behemoth i Frontside. Nowy studyjny album Danzig już powstaje. Premiery możemy spodziewać się w kwietniu 2004 r.

 • Danzig w Stodole

  Glenn Danzig, legendarny amerykański wokalista, którego znamy z grup Misfits, Samhain i od kilkunastu lat z Danzig, zawitał z tą ostatnią formacją do Polski na jeden koncert w ramach trasy promującej najnowszą płytę, zatytułowaną "777: I Luciferi". Kwartet dał znakomity koncert, który podziwiało kilkuset fanów przybyłych do warszawskiego klubu Stodoła w sobotę, 7 grudnia.

 • Danzig po raz siódmy

  Dobiegły końca prace nad nowym studyjnym albumem Glenna Danziga i jego wesołej gromadki. Płyta zatytułowana "7:77 I Lucifer I" ukaże się 21 maja, nakładem firmy Spitfire. Wcześniej do sprzedaży trafi singel "Wicked Pussycat", do którego nakręcono już teledysk. Drugim singlem będzie utwór "Dead Inside".

 • Nowy album Glenna Danziga

  Formacja Danzig, na czele której stoi charyzmatyczny muzyk i wokalista Glenn Danzig, podpisała niedawno kontrakt z firmą Survival Management i obecnie szuka wydawcy dla swego nowego albumu, na który fani czekają z ogromna niecierpliwością.

 • Melissa Auf der Maur we Wrocławiu i Warszawie

  Melissa Auf der Maur, była basistka Hole oraz Smashing Pumpkins, zagra 29 listopada we wrocławskiej Kultowej i dzień później w warszawskim Klubie Stodoła.

 • Ozzy Osbourne kontra Iron Maiden

  Poznaliśmy nominowanych do trzeciej edycji nagród amerykańskiego magazynu "Revolver". Specjalne wyróżnienie odbierze Alice Cooper.

 • Type O Negative i "Diabelska symfonia"

  W przyszły poniedziałek, 20 marca, do sklepów trafi drugi w karierze amerykańskiej formacji Type O Negative materiał DVD. "Symphony For The Devil (The World Of Type O Negative)" ukaże się już z logiem nowego wydawcy, niemieckiej SPV Records. Nie jest też wykluczone, że nowa studyjna płyta zespołu Petera Steele'a zostanie wydana jeszcze przed końcem 2006 roku.

 • Spotkanie po mrocznej stronie

  Melissa Auf Der Maur "Out Of Our Minds", Roadrunner

Wideo na temat: glenn danzig muzyk
 • Dziedzictwo Bourne'a

  Twórca filmów o przygodach Jasona Bourne'a, TONY GILROY, zasiadł za sterem nowego rozdziału popularnej serii szpiegowskiej, która zarobiła na świecie prawie miliard dolarów. Dziedzictwa Bourne'a jest kolejnym filmem skonstruowanym na bazie powieści ROBERTA LUDLUMA. Dwanaście lat temu, poznaliśmy Bourne'a, kiedy znaleziono go nieprzytomnego nad Morzem Śródziemnym. W trakcie kolejnych trzech filmów, widzowie śledzili jego walkę o przetrwanie i próby poznania własnej tożsamości. Poznali...

 • Pokusa

  Dziennikarz Ward James ( Matthew McConaughey) po latach powraca do rodzinnego miasteczka na Florydzie, aby zbadać sprawę więźnia Hillary Van Wettera (John Cusack). Wina Hillary'ego budzi w Wardzie wiele wątpliwości. Wraz z bratem Jackiem (Zac Efron) i narzeczoną skazańca Charlotte (Nicole Kidman) prowadzą śledztwo, które ma doprowadzić do uniewinnienia więźnia. W świetle nowych faktów, bracia próbują doprowadzić do ponownego procesu. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Jack zakochuje się w...