• Informacje na temat:

  glinka syn czy córka

Artykuły na temat: glinka syn czy córka
 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • Ta kobieta lubi rządzić

  Jej serialowa bohaterka to wcielenie wszelkiego zła. Jest wścibska, wredna i samolubna. To się jednak zmieni! Wkrótce w "Barwach szczęścia" zobaczymy jej inne oblicze. Jakie? O tym opowiada Hanna Dunowska.

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  Anna Dereszowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Glinka, Andrzej Grabowski i Joanna Koroniewska zdradzili nam, jak wyglądają u nich przygotowania i obchody świąt wielkanocnych. Ciekawi? Sprawdźcie sami!

 • Kasia rodzi, Ksawery odchodzi

  W dniu, w którym na świat przyjdzie zdrowy i dorodny synek Kasi (Katarzyna Glinka), rozpocznie się etap umierania Ksawerego (Sebastian Cybulski). Chłopczyk na jego cześć dostanie imię Ksawery Junior.

 • "Barwy szczęścia": Szok! Artur poprosi Martę o rękę!

  Marta (Katarzyna Zielińska) da plamę na całej linii: upije się do tego stopnia, że trafi na izbę wytrzeźwień! Czy zdecyduje się na kurację odwykową i jak przyjmie to jej ukochany Artur (Jacek Rozenek)?

 • Serialowy przewodnik

  ...wobec Wojdasa i nalega na współpracę. Wobec odmowy grozi zemstą. Pojawia się w mieszkaniu Marty. Informuje ją, że Piotrek jest synem Andrzeja! Budzyński próbuje wytłumaczyć, że jeszcze rano nie(...) latach odnalazł się ich adoptowany syn! odc. 1732 Renata i Monika mają nadzieję na spotkanie z bratem. Bogdan nie zamierza więcej pojawiać się na Wspólnej. Natomiast Emilka pyta Agnieszkę czy mogą...

 • Ta kobieta lubi rządzić

  Serialowa bohaterka Hanny Dunowskiej to wcielenie wszelkiego zła. Jest wścibska, wredna i samolubna. To się jednak zmieni! Wkrótce zobaczymy jej inne oblicze.

 • Szukam spokoju

  ...na temu zaradzić. Z kolei Stefan i jego córka Kasia (Katarzyna Glinka) dali jej nadzieję na lepszą przyszłość i wyleczenie syna. Sasza jest chory na serce. - I to nieuleczalnie, o ile nie(...) pokonać przeszkody. Chłopiec jest dobrym aktorem. - Piotr, mój serialowy synek, jest wrażliwym chłopcem i bardzo utalentowanym aktorem. Ostatnio, w dniu swoich urodzin, zapytał mnie, czy może mówić...

 • Serialowe śluby: Nie zawsze jak z bajki

  ...pytania znajdziemy w piątej serii "Hotelu 52", którą zobaczymy w wiosennej ramówce Polsatu. Warto czekać! Sekret pana młodego: "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian(...) rozwodnikami, gdy brali mnie za żonę. Trochę żal, bo nigdy z tej przyczyny nie miałam na sobie białej sukni ślubnej, a dziś już jestem bardziej po tej drugiej stronie tęczy. Myślę, im mniejsze wesele, mniej...

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...jest w ciąży! Oliwy do ognia doleje Tymon (Hubert Jarczak), kiedy wyjawi Kaśce (Katarzyna Glinka) całą prawdę na temat postępków Ksawerego. Czy Górka zostawi niewiernego kochanka? Tymczasem Marta(...) niej czysta przyjemność. Do szewskiej pasji będzie ją tylko doprowadzało nadmierne zainteresowanie Andrzeja ich synem. Dla niej związek z nim to już zamknięty rozdział - na każdej płaszczyźnie życiowej...

Wideo na temat: glinka syn czy córka
 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.