• Informacje na temat:

  gliwa mąż

Artykuły na temat: gliwa mąż
 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa jest szczęściarą

  Sylwia Gliwa przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu w jej życiu zmieniło się niemal wszystko – z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • "Na Wspólnej": Senator Cieślik oskarżony o udział w seksaferze!

  Od pewnego dziennikarza śledczego Monika (Sylwia Gliwa) dowie się, że szykuje się nowa afera polityczna. Kilku senatorów urządziło sobie seksparty w hotelu sejmowym. Cieślikowa uzna, że wśród nich musiał być jej mąż Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Rachel Weisz u boku Bonda?

  Która aktorka nie chciałaby zagrać dziewczyny Jamesa Bonda w jednym z filmów o przygodach 007? U boku najsłynniejszego agenta świata widziałaby się także Rachel Weisz, zwłaszcza że w kolejnej odsłonie serii w tę rolę ponownie wcieli się jej mąż, Daniel Craig.

 • "Na Wspólnej": Podwójna zdrada

  Wkrótce Monika (Sylwia Gliwa) oskarży męża (Waldemar Błaszczyk) o to, że za dużo czasu spędza ze swoją ponętną trenerką Emilią (Joanna Brzezińska), Damian zaś zrobi się piekielnie zazdrosny o Łukasza (Marcin Czarnik)...

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • "Na Wspólnej": Monika straci wzrok! Ze ślubu nici?

  Monika (Sylwia Gliwa) tuż przed swoim ślubem z Damianem (Waldemar Błaszczyk) przestanie widzieć. Czy to oznacza, że trzeba będzie odwołać uroczystość?

 • Szczegóły ślubu Sylwii Gliwy

  Tego nikt się nie spodziewał. Sylwia Gliwa (33 l.), znana z serialu "Na Wspólnej", wzięła cichy ślub z rajdowcem, Marcinem Biernackim!

 • "Na Wspólnej": Awans i zazdrość

  Niebawem Monika (Sylwia Gliwa) poskarży się Żanecie (Anna Guzik-Tylka), że mąż (Waldemar Błaszczyk) za bardzo przejmuje się zdaniem swojej specjalistki od PR Patrycji (Marta Ścisłowicz), a ta robi z niej idiotkę. Zapewni, że doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich słabości i zależy jej na karierze politycznej Damiana, ale wszyscy traktują ja jak głupią lalę, którą interesują tylko ciuchy...

 • "Na Wspólnej": Muszko oskarży Włodka o oszustwo!

  Włodek był z żoną na wycieczce w Paryżu. Muszko oskarży radnego, że dopuścił się oszustwa i bezprawnie wziął pieniądze za udział w sesji. Damian i Monika (Sylwia Gliwa) zapewnią ojca, że z łatwością udowodni swoją niewinność. Jednak przeglądając historię przelewów bankowych, Maria (Bożena Dykiel) ze zgrozą stwierdzi, że mąż rzeczywiście przyjął wypłatę za udział w sesji, na której nie był...

Wideo na temat: gliwa mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.