• Informacje na temat:

  globisz krzysztof

Artykuły na temat: globisz krzysztof
 • Krzysztof Globisz wciąż potrzebuje wsparcia

  Krzysztof Globisz (62 l.), który w 2014 roku przeszedł udar, cały czas podejmuje walkę, by wrócić do jak największej sprawności.

 • Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Teraz aktor powoli wraca do zdrowia. Przed nim jednak długa rehabilitacja. W pomoc artyście zaangażowała się m.in. Anna Dymna.

 • Krzysztof Globisz: Pojawiły się kolejne kłopoty ze zdrowiem!

  Ostatnie tropikalne upały spowodowały, że Krzysztof Globisz (62 l.) nie czuł się najlepiej. Pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Aktor powinien oszczędzać siły.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Kinga Preis zagra żonę Krzysztofa Globisza

  Rola w filmie "Prawdziwe życie aniołów" jest wyjątkowa. Scenariusz oparty jest na historii życia Krzysztofa Globisza (61 l.), który w lipcu 2014 roku doznał udaru mózgu. Kinga Preis zagra tam jego(...) i determinacja zdziałały cuda. To miłość, o jakiej marzy każda kobieta. Taka, co przenosi góry. Krzysztof Globisz po udarze miał być "rośliną", a znowu stanął przed kamerami. O lasce, nieporadnie, ale bardzo...

 • Zbiórka środków na leczenie Krzysztofa Globisza

  27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji aż do 3 kwietnia będzie można nabyć specjalne bilety na wybrane spektakle w promocyjnych cenach. Akcji towarzyszyć będzie zbiórka środków na leczenie i rehabilitację wybitnego aktora Narodowego Starego Teatru - Krzysztofa Globisza.

 • Krzysztof Globisz na planie filmowym. Gra... samego siebie

  Zmagając się z chorobą, Krzysztof Globisz (62 l.) pracuje na planie. To wielkie wyzwanie dla aktora...

 • Tomasz Kot nagrodzony przez ministerstwo kultury

  Tomasz Kot i Krzysztof Globisz są wśród laureatów Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wręczono je we wtorek, 12 maja, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Krzysztof Globisz dostał rolę w serialu

  Krzysztof Globisz (60 l.) dostał angaż w nowym serialu TVP "Leśniczówka". To pierwsza duża rola aktora, od kiedy doznał on udaru mózgu.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

Zdjęcia na temat: globisz krzysztof
Wideo na temat: globisz krzysztof
 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: globisz krzysztof
 • Re: Kto jest kim w "Leśniczówce"

  NA PEWNO OBEJRZĘ TEN SERIAL. WIDZĘ, ŻE GRA W NIM MÓJ ULUBIONY AKTOR KRZYSZTOF GLOBISZ :) ZE WZGLĘDU NA NIEGO CHĘTNIE GO OBEJRZĘ.

 • Witold Biały (Krzysztof Globisz)

  "kurator jego mac" - bezcenne :)

 • Re: Teraz mam czas dla rodziny

  W koncu cos w miare normalnego,i...nie ma!W tym kraju ,naszym kraju na normalnosc nie ma miejsca!Dlaczego!? Dlatego ze Krzysztof Globisz odpowiednio przywitał pana Tuska w Krakowie i trzeba było go ukarać w sposób najmniej widoczny to zdjęto serial w któłrym grał

 • Re: Nie chciał być... kelnerem w Hollywood

  zagrali swoje role,to:Tadeusz Łomnicki,Mieczysław Pawlikowski,Andrzej Seweryn,Władysław Hańcza.Aleksander Domagarow.Role wieszcza Adama ,to znowu Andrzej Seweryn,Marek Konrad,Jerzy Bińczycki,Krzysztof Globisz,Grażyna Szapołowska,Alicja Bachleda Curuś.