• Informacje na temat:

  głogowska i gąsowski

Artykuły na temat: głogowska i gąsowski
 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Jakie mają relacje po rozstaniu?

  Choć drogi Piotra Gąsowskiego (55 l.) z Anną Głogowską (41) rozeszły się, jej los leży aktorowi na sercu.

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski znów są szczęśliwą parą!

  Wszystko wskazuje na to, że Anna Głogowska (39 l.) i Piotr Gąsowski (52 l.) poważny kryzys mają już za sobą!

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Piotr Gąsowski i Anna Głogowska nie są już razem?!

  ...​Kilka razy Piotr Gąsowski (52 l.) i Anna Głogowska (38 l.) próbowali scalać związek, który od początku był burzliwy. Jak przekonuje tygodnik „Świat i Ludzie”, tym razem się nie udało...

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Piotr Gąsowski i Anna Głogowska: Co z ich związkiem?

  Wydaną właśnie książkę Piotr Gąsowski (52 l.) zadedykował kilku osobom, ale nie swojej życiowej partnerce...

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

 • Głogowska i Gąsowski muszą zaciskać pasa! "Wspólnych wakacji nie będzie"

  Piotr Gąsowski (52 l.) doznał poważnego urazu, wcześniej Ania straciła pracę w „Tańcu z gwiazdami”. Lato spędzą osobno, nie nadwyrężając domowego budżetu.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

Zdjęcia na temat: głogowska i gąsowski
Wideo na temat: głogowska i gąsowski
 • Piotr Gąsowski o swoim związku z Anną Głogowską

  . To jest tak, jak w życiu, każdy się dociera, a nam jest po prostu ze sobą fajnie. Lubimy zaskakiwać się nawzajem i być ze sobą – mówi Piotr Gąsowski.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...

Dyskusje na temat: głogowska i gąsowski
 • Re: Piotr Gąsowski stawiał na Tolka Banana

  Zastanawiam się, jak Ania Głogowska, mogła z tak zarozumiałym pajacem się związać ? A ,Swoje kompleksy zasłania gadżetami,!!! Jesteś'' pan" śmieszny- nikt, w oczka nie powiedział !

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Wygra Głogowska, bo jej mąż? prowadzi ten program.I tak za każdy odcinek kasują oboje, a merc pewnie też sie przyda.Przecież Gąsowski też sie wszędzie pacha i wszędzie go za dużo.

 • Re: Faworyci czują się... zagrożeni!

  Wygra Głogowska, bo jej mąż? prowadzi ten program.I tak za każdy odcinek kasują oboje, a merc pewnie też sie przyda.Przecież Gąsowski też sie wszędzie pacha i wszędzie go za dużo. ja egzystujesz na WSZYSTKICH FORACH I PORTALACH ! DLACZEGO ZŁOŚLIWIE postawiłaś znak zapytania przy wyrazie " maż". POWSZECHNIE WSZYSTKIM jest wiadome, że p. Anna Głogowska JEST ! żoną Gąsowskiego. Zarzucanie

 • Półfinał bez... Kasi Zielińskiej!

  zwycięzców a widzowie tylko służą za sponsorów całego programu.Kacper Kuszewski i Anna Głogowska, Bilguun Ariunbaatar i Jania Lesar te pary będą brane pod uwagę w finale bo są to twarze stacji , a Głgowska wreszcie musi wygrać tą główną bo Gąsowski sobie nie wybaczy. Kasia Zielińska i Rafał Maserak opadli nie słusznie ,byli gorsi od nich. Nie zgadzam się z tym werdyktem.Stacja bała się że straci