• Informacje na temat:

  gloria estefan

Artykuły na temat: gloria estefan
 • "One Day At a Time": Koniec czekania! Serial powraca w lutym

  Netflix udostępnił zwiastun trzeciego sezonu "One Day At a Time". Gloria Estefan, Melissa Fumero oraz Stephanie Beatriz wystąpią gościnnie w nowych odcinkach.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Sofia Vergara: Ślub tuż-tuż!

  ...były mąż Marc Anthony, a także Gloria Estefan. Na weselu nie zabraknie zapewne także fotoreporterów. Nie możemy się doczekać zdjęć ze ślubu!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • "One Day at a Time": Rodzina Alvarez wraca! Znamy datę premiery trzeciego sezonu

  W najnowszych odcinkach twórczyni serialu, Gloria Calderon Kellett, po raz pierwszy wystąpi przed kamerą. Kellett wcieli się w postać Nicole, dziewczynę Wiktora (James Martinez), byłego Penelopy. Oprócz tego gościnnie w trzecim sezonie pojawi się Glora Estefan, popularna wokalistka i aktorka. W rolach głównych występują Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Stephen Toblowsky, Isabella...

 • Gloria Estefan reżyseruje teledysk

  Gloria Estefan zdecydowała, że sama wyreżyseruje teledysk do piosenki "Wrapped", pochodzącej z jej najnowszej płyty, zatytułowanej "Unwrapped". Pierwszy od sześciu lat anglojęzyczny album wokalistki o kubańskich korzeniach, ma się ukazać pod koniec września.

 • "Jessica Jones", "Sabrina..." i Nawiedzony dom na wzgórzu". Najlepsze czołówki seriali Netflixa

  ...serialu, Gloria Calderon Kellett, po raz pierwszy wystąpi przed kamerą. Kellett wcieli się w postać Nicole, dziewczynę Wiktora (James Martinez), byłego Penelopy. Oprócz tego gościnnie w trzecim sezonie pojawi się Glora Estefan, popularna wokalistka i aktorka. W rolach głównych występują Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Stephen Toblowsky, Isabella Gomez i Marcel Ruiz. Fabuła serialu...

 • W piątek, 30 lipca, Gloria Etefan rozpoczęła trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Informacja ta ma szczególną wagę, ponieważ - jeśli wierzyć słowom samej wokalistki - jest to jej pożegnalne tournee.

 • Cichopek przetarła szlak...

  Nie inaczej stało się z Joanną Liszowską (28 l.), której podczas drugiej edycji programu "Jak-ONIśpiewają" biust wypadł ze stanika. Szlak przetarła jednak Kasia Cichopek , której "analogiczna wpadka" zdarzyła się na Tanecznym Konkursie Eurowizji. Jak donosi "Fakt", Joanna Liszowska publiczności zaprezentowała się w dynamicznym utworze Glorii Estefan "Conga". Już sama obecność aktorki na scenie...

 • Gloria Estefan wyróżniona

  Czołowa przedstawicielka latynoskiej muzyki, Gloria Estefan, została wyróżniona wraz z mężem Emilio przez organizację charytatywną City Of Hope tegoroczną nagrodą Spirit Of Life.

Wideo na temat: gloria estefan
 • Jak mieszkają hollywodzkie gwiazdy?

  Jolanta Pieńkowska wybrała się z ekipą "Dzień Dobry TVN" w rejs na Star Island - sztucznie utworzoną wyspę, na której swoje posiadłości ma wiele gwiazd ze świata show-biznesu czy sportu. O willach m.in. Rihanny, Ricky'ego Martina, Glorii Estefan czy Ala Capone opowiedzieli kapitan Richard Stollerwerck i agentka nieruchomości Hillary Hertzberg. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Domy gwiazd, cz. 2

  Jolanta Pieńkowska wybrała się z ekipą "Dzień Dobry TVN" w rejs na Star Island - sztucznie utworzoną wyspę, na której swoje posiadłości ma wiele gwiazd ze świata show-biznesu czy sportu. O willach m.in. Rihanny, Ricky'ego Martina, Glorii Estefan czy Ala Capone opowiedzieli kapitan Richard Stollerwerck i agentka nieruchomości Hillary Hertzberg. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....