• Informacje na temat:

  gloria estefan aktorka

Artykuły na temat: gloria estefan aktorka
 • "One Day at a Time": Rodzina Alvarez wraca! Znamy datę premiery trzeciego sezonu

  W najnowszych odcinkach twórczyni serialu, Gloria Calderon Kellett, po raz pierwszy wystąpi przed kamerą. Kellett wcieli się w postać Nicole, dziewczynę Wiktora (James Martinez), byłego Penelopy. Oprócz tego gościnnie w trzecim sezonie pojawi się Glora Estefan, popularna wokalistka i aktorka. W rolach głównych występują Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Stephen Toblowsky, Isabella...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Jessica Jones", "Sabrina..." i Nawiedzony dom na wzgórzu". Najlepsze czołówki seriali Netflixa

  ...serialu, Gloria Calderon Kellett, po raz pierwszy wystąpi przed kamerą. Kellett wcieli się w postać Nicole, dziewczynę Wiktora (James Martinez), byłego Penelopy. Oprócz tego gościnnie w trzecim sezonie pojawi się Glora Estefan, popularna wokalistka i aktorka. W rolach głównych występują Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Stephen Toblowsky, Isabella Gomez i Marcel Ruiz. Fabuła serialu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Sofia Vergara: Ślub tuż-tuż!

  ...były mąż Marc Anthony, a także Gloria Estefan. Na weselu nie zabraknie zapewne także fotoreporterów. Nie możemy się doczekać zdjęć ze ślubu!

 • Natalia Oreiro w Polsce

  Natalia Oreiro, argentyńska piosenkarka i aktorka, odtwarzająca główną rolę w serial u "Zbuntowany anioł", przyleciała w środę, 7 grudnia, do Polski. Gwiazda Ameryki Południowej będzie promować w naszym kraju swój album, zatytułowany po prostu "Natalia Oreiro" oraz spotka się z fanami.

 • Cichopek przetarła szlak...

  ..." zdarzyła się na Tanecznym Konkursie Eurowizji. Jak donosi "Fakt", Joanna Liszowska publiczności zaprezentowała się w dynamicznym utworze Glorii Estefan "Conga". Już sama obecność aktorki na scenie podniosła poziom adrenaliny wśród publiczności. Gorące rytmy sprawiły, że śpiewająca aktorka wprawiła swoje ciało w epileptyczny trans. Biust nie utrzymał się w sukience, wyskoczył i zaczął poruszać...

 • Natalia Oreiro znów na antenie Polsatu

  Natalia Oreiro, bardzo popularna w naszym kraju argentyńska wokalistka i aktorka, znana z roli Milagros w serialu "Zbuntowany anioł", powraca na ekrany telewizorów, tym razem w serialu "Kachorra to ja". Wkrótce powinniśmy doczekać się także nowego albumu seksownej latynoski.

 • Nowy album Natalii Oreiro

  Na sierpień zaplanowano polską premierę nowego albumu Natalii Oreiro, bardzo popularnej w naszym kraju argentyńskiej wokalistki i aktorki, znanej jako Milagros z serialu "Zbuntowany anioł". Płytę "Trumalina" promuje piosenka "Cuesta arriba, Cuesta abajo".

 • Sylwestrowa Moc Przebojów

  Niezależnie od aury wspaniale zapowiada się tegoroczny Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie. Dziesiątki tysięcy krakowian będą wspólnie bawić się przy utworach polskich i światowych gwiazd.