• Informacje na temat:

  głosowanie widzów

Artykuły na temat: głosowanie widzów
 • Do grona zwycięzców pięciu edycji programu "Top Model" dołączył Radek Pestka. Ten nieśmiały chłopak pokonał mocną konkurencję i przekonał do siebie nie do końca przychylne dla niego jury oraz widzów(...), w której spytaliśmy was, kto wygra 5. edycję "Top Model". Jakob zdobył w niej aż 52% waszych głosów! O dziwo okazuje się, że ostateczny wynik programu nie zadowolił telewidzów. Fani "Top Model...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "Na Wspólnej": Wątek studentów przyciągnie nowych widzów?

  Twórcy serialu zabiegają o przyciągnięcie młodszej widowni. Dowód? Rozbudowanie wątku grupy przyjaciół i ich wspólnego gniazdka.

 • "Ida": Pomóżmy zdobyć Oscara polskiemu filmowi!

  Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida".

 • Telekamery 2014: Kończy się głosowanie

  Kończy się 17. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Tylko do czwartku, 23 stycznia, można głosować na swoich ulubieńców, nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygrał tym razem?

  W trzecim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli 21 marca, uczestnicy zaskoczyli swymi wykonaniami widzów i publiczność w studiu. Rywalizacja była zacięta do samego końca. Dzięki głosom uczestników show wygrała jednak Kasia Ankudowicz, która wcieliła się w Roya Orbisona. Aktorka "rzutem na taśmę" pokonała Annę Czartoryską-Niemczycką.

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  ...czekał długo z ripostą. Prosił, a wręcz żądał od telewidzów głosowania na niego, w przeciwnym razie zagroził, że ,,czego nie zatańczy, będzie musiał doboksować"! Widocznie telewidzowie chcieli ocalić...

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • Dramat uczestniczki Big Brothera! Straciła wszystko!

  Agnieszka Raczyńska wchodząc do domu Wielkiego Brata, liczyła na ogromną sławę i uznanie wśród widzów. Chciała zacząć życie od nowa, długo przygotowywała się do tego wydarzenia. Po podpisaniu(...) posiadłości na obrzeżach Wielkiej Brytanii.  Agnieszka jako pierwsza poczuła smak porażki-przegrała głosowanie SMS z Maćkiem Borowiczem. Jak donosi nasz informator, była wściekła po usłyszeniu werdyktu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

Zdjęcia na temat: głosowanie widzów
Wideo na temat: głosowanie widzów
 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Życie Adeli

  Opowieść zaczyna się, kiedy tytułowa bohaterka ma 15 lat i jest w liceum. Przeżywa pierwsze zauroczenie, pierwszy seks, miłosne rozczarowanie. Jedna rzecz nie ulega dla niej wątpliwości: dziewczyny chodzą z chłopakami. Jej życie zmienia się jednak na zawsze, gdy pewnego razu spotyka Emmę, młodą kobietę o niebieskich włosach. To właśnie dzięki niej Adela odkryje swoje pragnienia i kobietę w sobie. Na oczach widzów Adela dojrzewa, poszukuje swojej życiowej drogi, gubi ją i znowu odnajduje......