• Informacje na temat:

  gmo

Artykuły na temat: gmo
 • Doda: Pozwalam mężczyznom płacić!

  Doda wydaje się niezwykle nowoczesną i postępową kobietą. Walczy o prawa dla homoseksualistów, bojkotuje wprowadzenie ustawy o GMO, a w sprawach obyczajowych nie zna słowa "pruderia". Jednak jest pewna kwestia, w której piosenkarka pozostaje niezwykle konserwatywna. Okazuje się, że Rabczewska wyznaje zasadę, że kiedy idzie z facetem do restauracji czy klubu, nigdy za siebie nie płaci. Tego...

 • Miąższ z synem Stanisława Sojki w "Must Be The Music"

  W pierwszym odcinku nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music" (niedziela, 15 marca) zobaczymy grupę Miąższ, w składzie której od niedawna jako perkusista występuje Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki.

 • Sexbomba: "Era GMO" nadchodzi

  Na naszych stronach możecie premierowo zobaczyć najnowszy teledysk punkrockowców z Sexbomby.

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • Co na Planete+ Doc?

  Film o skazanych na więzienie członkiniach grupy Pussy Riot oraz "Sztuka znikania" Bartka Konopki i Piotra Rosołowskiego - nowy dokument twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku" są w programie 10. festiwalu Planete+ Doc - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Jedność nie wystarczy

  Hemp Gru "Jedność", Hemp Rec/Fonografika

 • Kaczmarek: Koncepcja pełnego człowieka

  Wierzę w koncepcję pełnego człowieka, czyli kogoś, kto interesuje się światem, w którym żyje - powiedział szef Transatlantyk Festival Poznań Jan A.P. Kaczmarek. Jak podkreślił, muzyczno-filmowe wydarzenie ma zwracać uwagę na ważne problemy współczesnego świata.

 • Zrozumieć drugiego człowieka

  Poruszają tematy trudne, intymne, kontrowersyjne. Sprawy, które, jak wyznaje Dorota Wellman, wracają czasem w snach... - Pokazujemy różne postawy życiowe, by każdy mógł poznać inny sposób myślenia - wyjaśnia Paulina Młynarska.

 • Laureaci Berlinale na Transatlantyku

  Pokazy filmowe w kilkunastu sekcjach tematycznych odbędą się podczas tegorocznego festiwalu Transatlantyk w Poznaniu, który rozpocznie się 15 sierpnia. Po raz pierwszy w Polsce wyświetlone zostaną m.in. "Barbara" i "Tylko wiatr" - filmy nagrodzone na Berlinale.

 • "Sztuka znikania" otworzyła Planete Doc+

  "Sztuka znikania", nowy dokument twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", otworzyła 10. festiwal Planete+ Doc w Warszawie. Film opowiada o kapłanie wudu z Haiti, który w 1980 r. odwiedził PRL i chciał ratować Polaków, "wypędzając z nich złe duchy".

Wideo na temat: gmo
 • Doda: GMO to ludobójstwo

  Przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbyła się demonstracja przeciwników żywności genetycznie modyfikowanej. Protestujący, a wśród nich m.in. Doda, Edyta Herbuś i Michał Piróg zachęcali prezydenta Bronisława Komorowskiego do zawetowania ustawy przyjętej głosami koalicji. "Rząd za naszymi plecami i bez naszej zgody przygotowuje ustawy, które będą powodować kompletną dewastację naszych organizmów" - mówiła Doda.

Dyskusje na temat: gmo