• Informacje na temat:

  gogol bordello

Artykuły na temat: gogol bordello
 • Reżyserski debiut Madonny

  ..."Filth And Wisdom" to 30-minutowa komedia opowiadająca m.in. o losach rosyjskiego imigranta. W główną rolę wcielił się Eugene Hutz, lider kapeli Gogol Bordello. "Filth And Wisdom" to nie jedyny projekt filmowy, którym zajmuje się piosenkarka: - Myślę o filmie poświęconym życiu Chrisa Paciello, skazanego za morderstwo mego dawnego chłopaka, oraz o dokumencie o sierotach z Malawi - mówi...

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Frodo już tutaj nie mieszka

  ...śmiechem. Wood, który obecnie jest singlem (w zeszłym roku rozstał się, po ponad pięciu latach związku, z Pamelą Racine, perkusistką zespołu Gogol Bordello), lubi spędzać wolny czas w swoim domu...

 • Gogol Bordello razy dwa

  Dziś (8 grudnia) w Warszawie zagra grupa Gogol Bordello, łącząca ognisty punk rock z muzyką cygańską. Zespół Eugene'a Hütza, odtwórcy głównej roli w głośnym debiucie reżyserskim Madonny "Mądrość i seks", dzień później wystąpi także w Krakowie (klub Rotunda).

 • Gogol Bordello zagra w Warszawie

  Międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello wystąpi 21 czerwca w Warszawie.

 • Gogol Bordello podpalili Stodołę

  Polska kocha Gogol Bordello, z wzajemnością. Przed koncertem lider grupy, Eugene Hutz, zażyczył sobie koszulki z Bolkiem i Lolkiem (w latach 80. jako dziecko przesiedleńców ze strefy dookoła Czarnobyla, mieszkał przez kilka lat w Polsce) i paradował w niej na scenie w Stodole.

 • Gogol Bordello wraca do Polski! Trzy koncerty w grudniu

  Gogol Bordello, międzynarodowy kolektyw grający "cygańskiego punka", wystąpi w Polsce w ramach trasy Crack The Case Tour.

 • Gogol Bordello na Przystanku Woodstock!

  Poznaliśmy pierwszych wykonawców XVII Przystanku Woodstock - to międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello i australijska nadzieja hard rocka - Airbourne.

 • Gogol Bordello w innym miejscu

  Zaplanowany na 19 czerwca koncert grupy Gogol Bordello we Wrocławiu został przeniesiony do innego klubu.

 • Gogol Bordello powraca do Polski

  Międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello 19 czerwca zagra w klubie Eter we Wrocławiu inaugurując kolejną edycję WrocLove Fest - Święto Wrocławia 2013. Dzień wcześniej grupa wystąpi w Klubie Stodoła w Warszawie.

Wideo na temat: gogol bordello
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....