• Informacje na temat:

  gogola zespół

Artykuły na temat: gogola zespół
 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Gogol Bordello razy dwa

  Dziś (8 grudnia) w Warszawie zagra grupa Gogol Bordello, łącząca ognisty punk rock z muzyką cygańską. Zespół Eugene'a Hütza, odtwórcy głównej roli w głośnym debiucie reżyserskim Madonny "Mądrość i seks", dzień później wystąpi także w Krakowie (klub Rotunda).

 • Gogol Bordello zagra w Warszawie

  Międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello wystąpi 21 czerwca w Warszawie.

 • Gogol Bordello wraca do Polski! Trzy koncerty w grudniu

  Gogol Bordello, międzynarodowy kolektyw grający "cygańskiego punka", wystąpi w Polsce w ramach trasy Crack The Case Tour.

 • Gogol Bordello na Przystanku Woodstock!

  Poznaliśmy pierwszych wykonawców XVII Przystanku Woodstock - to międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello i australijska nadzieja hard rocka - Airbourne.

 • Gogol Bordello powraca do Polski

  Międzynarodowy kolektyw Gogol Bordello 19 czerwca zagra w klubie Eter we Wrocławiu inaugurując kolejną edycję WrocLove Fest - Święto Wrocławia 2013. Dzień wcześniej grupa wystąpi w Klubie Stodoła w Warszawie.

 • Gogol Bordello w innym miejscu

  Zaplanowany na 19 czerwca koncert grupy Gogol Bordello we Wrocławiu został przeniesiony do innego klubu.

 • Z "Mam talent" na Eurowizję?

  Pamiętacie Annę Gogolę, żywiołową wokalistkę z drugiej edycji "Mam talent"? To jej Agnieszka Chylińska całowała stopy, a Kuba Wojewódzki uważał za faworytkę. Teraz ze swoim zespołem Ania nakręciła teledysk do piosenki "Ktoś taki jak ty" , którą zgłosiła do eurowizyjnych eliminacji.

 • Cyganie na rubinowym szlaku

  Gogol Bordello "Transcontinental Hustle", Sony

 • Wyjść poza sztywne ramy

  W piątek, 4 kwietnia, we Wrocławiu rozpoczyna się 29. Przegląd Piosenki Aktorskiej. Na imprezie wystąpią między innymi Anja Garbarek i zespół Gogol Bordello, nowi faworyci Madonny.

Wideo na temat: gogola zespół
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.