• Informacje na temat:

  goldie aktor

Artykuły na temat: goldie aktor
 • Goldie w Warszawie

  Goldie - szalony DJ, aktor i jeden z najbardziej uznanych na świecie artystów w kręgu muzyki drum'n'bass - chętnie pokazujący swe charakterystyczne złote uzębienie, zawsze obwieszony złotem, po raz pierwszy przyjedzie do Polski. Muzyk wystąpi 20 października w warszawskim klubie Nova Lokomotywa, w ramach imprez "MTV Dance Floor Chart Tour" czyli "MTV 20 Klubowych".

 • Goldie Hawn: Seks i soki owocowe

  Goldie Hawn (60 l., "Ze śmiercią jej do twarzy" ) zdradziła magazynowi "Closer" tajemnicę swojego wyśmienitego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Według aktorki świetną kondycję zapewnia jej duża ilość seksu oraz świeże soki owocowe. Jej wieloletnim partnerem jest aktor Kurt Russell (56 l., "Vanilla Sky" ).

 • Powrót po dekadzie!

  Goldie Hawn przygotowuje się do powrotu na duży ekran po niemal dziesięcioletniej przerwie. Aktora zagrała ostatnio w filmie "Siostrzyczki" z 2002 roku.

 • Richard Farnsworth nie żyje

  Amerykański aktor Richard Farnsworth, który zagrał Alvina Straighta w filmie Davida Lyncha "Prosta historia" ("The Straight Story"), zmarł w sobotę, 7 października, na swoim rancho w Lincoln, w stanie Nowy Meksyk w USA. Aktor od kilku lat cierpiał na nowotwór złośliwy, prawdopodobnie popełnił samobójstwo - zginął od strzału z pistoletu.

 • Hollywood Film Festival: Kolejne nagrody

  Reżyser Ron Howard ( "Apollo 13" , "Piękny umysł" ) oraz aktorzy Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" , "Czerwony smok" ), Goldie Hawn ( "Zmowa pierwszych żon" , "Siostrzyczki" ), Orlando Bloom ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "Piraci z Karaibów" ) i Scarlett Johansson ("Zaklinacz koni", "Ghost World" ) dołączyli do laureatów nagród tegorocznego Hollywoodzkiego Festiwalu Filmowego.

 • Złote Maliny: Najgorsze filmy 2001 roku

  Ogłoszono nominacje do Złotych Malin, nagród dla najgorszych filmów i aktorów 2001 roku. Najwięcej, aż osiem, otrzymała ich komedia "Luźny gość" Toma Greena, znanego prezentera MTV. Na początku stycznia informowaliśmy , że pojawiły się pierwsze typy do Złotych Malin ułożone przez dziennikarzy witryny filmowej Geocities.com. Część z nich została potwierdzona.

 • BAFTA 2005: Laury dla "Aviatora"

  W Londynie, w sobotę wieczorem, 12 lutego, wręczono nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), zwane też brytyjskimi Oscarami. Cztery nagrody zdobyła produkcja Martina Scorsese "Aviator" , w tym w najważniejszej kategorii "Najlepszy film".

 • Tom Hanks odebrał nagrodę AFI

  W środę wieczorem, 12 czerwca, w Hollywood amerykański aktor Tom Hanks odebrał nagrodę, przyznaną mu przez Amerykański Instytut Filmowy. Gwiazdor filmów "Szeregowiec Ryan" i "Cast Away. Poza światem" jest trzydziestym twórcą uhonorowanym przez AFI za całokształt twórczości filmowej.

 • Poleci z DiCaprio w... kosmos!

  37-letni Rosjanin mieszkający w Monaco, Wasilij Kljukin, zwyciężył w czwartek, 23 maja, w aukcji dobroczynnej zorganizowanej na marginesie festiwalu filmowego w Cannes, której główną nagrodą był lot na orbitę okołoziemską z hollywoodzkim gwiazdorem Leonardo DiCaprio.

 • W poniedziałek, 25 marca, nad ranem czasu polskiego, zakończyła się 73. ceremonia wręczenia Oscarów dla najlepszych produkcji, aktorów i aktorek 2000 roku. Na naszych stronach relacjonowaliśmy na(...)" - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.