• Informacje na temat:

  goldie hawn aktorka

Artykuły na temat: goldie hawn aktorka
 • Goldie Hawn nie chce już być aktorką

  ...programu nauczania, który ma pomagać młodym ludziom w radzeniu sobie ze stresem. Jak zaznacza Hawn, w programie bierze udział ok 12 tysięcy uczniów ze szkół w całym kraju. Goldie niedawno odwiedziła(...)Po raz ostatni, widzowie mogli podziwiać Hawn w 2002 roku, w filmie "Siostrzyczki". Od tamtego czasu zniknęła z ekranów i zaangażowała się w swoją Fundację Hawn, która pomaga dzieciom w radzeniu...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Kate Hudson w kolejnym związku

  Lider brytyjskiego zespołu Muse , Matt Bellamy , potwierdził, że jest związany z gwiazdą Hollywood, Kate Hudson . Muzyk zdradził też, że obawia się pierwszego spotkania z matką aktorki, Goldie Hawn .

 • Goldie Hawn reżyseruje

  Goldie Hawn ( "Zmowa pierwszych żon" , "Ze śmiercią jej do twarzy" , "Oszukana" ), popularna hollywoodzka aktorka, zadebiutuje w roli reżysera i producenta kinowego. Gwiazda przygotowuje się obecnie do realizacji filmu "Ashes To Ashes".

 • Czyj to biust?

  ...66-letnia Goldie Hawn, była gwiazda filmowa i matka aktorki Kate Hudson, na poranny jogging wybrała się bez stanika. Czy to na pewno był dobry pomysł?

 • Goldie Hawn jako panna młoda

  Potwierdziły się informacje, że Goldie Hawn ( "Siostrzyczki" , "Romanssidło" ) wystąpi w głównej roli w filmie "Daughter of the Bride". Amerykańska aktorka zagra kobietę, przygotowywaną przez córkę do... ślubu.

 • Kate Hudson zaręczyła się

  Najpierw ciąża, potem zaręczyny - Kate Hudson najwyraźniej nie dba o konwenanse. Aktorka ogłosiła, że jej partner, Matthew Bellamy , poprosił ją o rękę.

 • Znany muzyk boi się Goldie Hawn

  Lider brytyjskiego zespołu Muse - Matt Bellamy - potwierdził, że jest związany z gwiazdą Hollywood - Kate Hudson. Muzyk zdradził też, że obawia się pierwszego spotkania z matką aktorki - Goldie Hawn.

 • Kate Hudson jest w ciąży

  Dwa dni po ogłoszeniu informacji, że jej były partner, Owen Wilson, wkrótce zostanie ojcem, okazuje się, że Kate Hudson również spodziewa się dziecka. Aktorka jest w ciąży ze swoim partnerem, muzykiem Matthew Bellamy.

 • Goldie Hawn: Seks i soki owocowe

  Goldie Hawn (60 l., "Ze śmiercią jej do twarzy" ) zdradziła magazynowi "Closer" tajemnicę swojego wyśmienitego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Według aktorki świetną kondycję zapewnia jej duża ilość seksu oraz świeże soki owocowe. Jej wieloletnim partnerem jest aktor Kurt Russell (56 l., "Vanilla Sky" ).

Zdjęcia na temat: goldie hawn aktorka
Wideo na temat: goldie hawn aktorka
 • Goldie Hawn w kiepskiej formie

  Aktorka Goldie Hawn przybywa na Berlinale (Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie). Naszym zdaniem nie wygląda najlepiej, szczególnie z powodu żółtego siana na głowie...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Goldie Hawn nadal w kiepskiej formie

  Goldie Hawn w restauracji na lotnisku w Los Angeles. Aktorka w dalszym ciągu prezentuje swoje zniszczone, wysuszone i zżółknięte włosy.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...