• Informacje na temat:

  goldie hawn i kurt russell

Artykuły na temat: goldie hawn i kurt russell
 • Goldie Hawn i Kurt Russell rozstali się po 34 latach!

  Decyzja Goldie Hawn (71 l.) i Kurta Russella (66 l.) tym razem ponoć jest nieodwołalna!

 • Goldie Hawn gubi prochy męża

  Goldie Hawn będzie gwiazdą i reżyserką komedii "Ashes to Ashes". U boku aktorki wystąpi jej długoletni partner życiowy, Kurt Russell.

 • Goldie Hawn: Seks i soki owocowe

  Goldie Hawn (60 l., "Ze śmiercią jej do twarzy" ) zdradziła magazynowi "Closer" tajemnicę swojego wyśmienitego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Według aktorki świetną kondycję zapewnia jej duża ilość seksu oraz świeże soki owocowe. Jej wieloletnim partnerem jest aktor Kurt Russell (56 l., "Vanilla Sky" ).

 • Kate Hudson: Kołysanki dla syna

  Kate Hudson (25 l.) wraz z mężem, muzykiem Chrisem Robinsonem (37 l.), postanowiła nagrać płytę z kołysankami dla ich synka Rydera Russella, który przyszedł na świat w styczniu 2004 roku. W przedsięwzięcie zaangażowani będą również mama aktorki, Goldie Hawn, i jej partner - Kurt Russell.

 • Uwielbia chodzić nago

  Kate Hudson przyznała, że uwielbia chodzić po domu nago i dodała, że jej mamie Goldie Hawn nie przeszkadza umiłowanie córki do paradowania w stroju Ewy.

 • Doskonały w roli psychopaty

  Jako dziecko pojawił się na ekranie u boku Elvisa Presleya, by po latach kilkukrotnie wcielać się w niego w filmach. Grał u wielu wybitnych twórców, w obrazach, które przeszły do historii kina. Od 28 lat pozostaje w związku z tą samą kobietą, co w Hollywood jest prawdziwym ewenementem. Kurt Russell, bo o nim mowa, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Tom Hanks odebrał nagrodę AFI

  W środę wieczorem, 12 czerwca, w Hollywood amerykański aktor Tom Hanks odebrał nagrodę, przyznaną mu przez Amerykański Instytut Filmowy. Gwiazdor filmów "Szeregowiec Ryan" i "Cast Away. Poza światem" jest trzydziestym twórcą uhonorowanym przez AFI za całokształt twórczości filmowej.

 • W hołdzie dla Meryl Streep

  Meryl Streep ( "Koncert na 50 serc" , "Godziny" , "Adaptacja" ) będzie wkrótce główną bohaterką imprezy przygotowywanej przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI). Dwukrotna zdobywczyni Oscara otrzyma od tej szacownej instytucji nagrodę za całokształt osiągnięć (American Film Institute's Life Achievement Award).

 • Kate Hudson reklamuje włoskie kino

  Znana aktorka Kate Hudson na potrzeby filmu "Dziewięć" z gwiazdorską obsadą nagrała piosenkę "Cinema Italiano" . U nas możecie zobaczyć towarzyszący jej klip z ujęciami z tego musicalu.

 • Miłość nie na pokaz

  Wokół hucznych ślubów gwiazd jest niemal tyle samo szumu, co wokół ich rozwodów. Złośliwi robią nawet zakłady: jak szybko rozpadnie się nowe małżeństwo? Jednak gdy dwoje ludzi łączy prawdziwe uczucie, nikt ani nic nie jest w stanie mu zaszkodzić! Mamy na to dowody.

Zdjęcia na temat: goldie hawn i kurt russell