• Informacje na temat:

  goldie hawn russell

Artykuły na temat: goldie hawn russell
 • Goldie Hawn i Kurt Russell rozstali się po 34 latach!

  Decyzja Goldie Hawn (71 l.) i Kurta Russella (66 l.) tym razem ponoć jest nieodwołalna!

 • Goldie Hawn gubi prochy męża

  Goldie Hawn będzie gwiazdą i reżyserką komedii "Ashes to Ashes". U boku aktorki wystąpi jej długoletni partner życiowy, Kurt Russell.

 • Goldie Hawn: Seks i soki owocowe

  Goldie Hawn (60 l., "Ze śmiercią jej do twarzy" ) zdradziła magazynowi "Closer" tajemnicę swojego wyśmienitego wyglądu i doskonałego samopoczucia. Według aktorki świetną kondycję zapewnia jej duża ilość seksu oraz świeże soki owocowe. Jej wieloletnim partnerem jest aktor Kurt Russell (56 l., "Vanilla Sky" ).

 • Uwielbia chodzić nago

  Kate Hudson przyznała, że uwielbia chodzić po domu nago i dodała, że jej mamie Goldie Hawn nie przeszkadza umiłowanie córki do paradowania w stroju Ewy.

 • Kate Hudson: Kołysanki dla syna

  Kate Hudson (25 l.) wraz z mężem, muzykiem Chrisem Robinsonem (37 l.), postanowiła nagrać płytę z kołysankami dla ich synka Rydera Russella, który przyszedł na świat w styczniu 2004 roku. W przedsięwzięcie zaangażowani będą również mama aktorki, Goldie Hawn, i jej partner - Kurt Russell.

 • Żądania Kate Hudson

  Amerykańska aktorka Kate Hudson (25 l.) zanim zaczęła poważnie myśleć o związku z muzykiem Chrisem Robinsonem (37 l.) zażądała od niego, aby skończył on z ostrym piciem i zażywaniem twardych narkotyków. Wokalista spełnił prośbę córki Goldie Hawn.

 • Doskonały w roli psychopaty

  Jako dziecko pojawił się na ekranie u boku Elvisa Presleya, by po latach kilkukrotnie wcielać się w niego w filmach. Grał u wielu wybitnych twórców, w obrazach, które przeszły do historii kina. Od 28 lat pozostaje w związku z tą samą kobietą, co w Hollywood jest prawdziwym ewenementem. Kurt Russell, bo o nim mowa, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Tom Hanks odebrał nagrodę AFI

  W środę wieczorem, 12 czerwca, w Hollywood amerykański aktor Tom Hanks odebrał nagrodę, przyznaną mu przez Amerykański Instytut Filmowy. Gwiazdor filmów "Szeregowiec Ryan" i "Cast Away. Poza światem" jest trzydziestym twórcą uhonorowanym przez AFI za całokształt twórczości filmowej.

 • " - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Kate Hudson: Wojownicza panna młoda

  Kate Hudson ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ) zagra główną rolę w komedii "Bride Wars". Film opowie o dwóch przyjaciółkach, które równolegle planują swoje śluby, co doprowadza do nieoczekiwanych konsekwencji. Film zostanie zrealizowany dla studia Miramax.

Zdjęcia na temat: goldie hawn russell