• Informacje na temat:

  goldie hawn z córką

Artykuły na temat: goldie hawn z córką
 • .... Swoim wnukiem Leonem Jazonem opiekuje się chętnie, do zabaw z nim podchodząc podobno bardzo kreatywnie! Także Goldie Hawn (69 l.) świetnie odnajduje się w roli aktywnej babci! Aktorka po raz(...)". Za swoją wnuczką, córką syna Jacka, jednak przepada!

 • Goldie Hawn jako panna młoda

  Potwierdziły się informacje, że Goldie Hawn ( "Siostrzyczki" , "Romanssidło" ) wystąpi w głównej roli w filmie "Daughter of the Bride". Amerykańska aktorka zagra kobietę, przygotowywaną przez córkę do... ślubu.

 • Kate Hudson jest w ciąży

  Doniesienia te potwierdziła osoba z bliskiego otoczenia Hudson, znanej z filmu "Ślubne wojny". "To nie było planowane, ale są bardzo podekscytowani i szczęśliwi" - oznajmiła znajoma gwiazdy w rozmowie z magazynem "Us Weekly". 31-letnia aktorka jest podobno w czternastym tygodniu ciąży. Hudson, córka legendarnej aktorki Goldie Hawn, spotyka się z 32-letnim Bellamym, liderem brytyjskiego zespołu...

 • Christensen i gwiazdy

  Erika Christensen, młoda amerykańska aktorka, która wystąpiła w głośnym filmie Stevena Soderbergha "Traffic" uzależnioną od narkotyków córkę głównego bohatera, granego przez Michaela Douglasa, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swojego udziału w obrazie "The Banger Sisters".

 • Kate Hudson nie znosi swoich... piersi

  ..., córka słynnej aktorki Goldie Hawn. Kate Hudson i 32-letni Bellamy, lider brytyjskiej grupy rockowej Muse, spotykają się od roku.

 • Uwielbia chodzić nago

  Kate Hudson przyznała, że uwielbia chodzić po domu nago i dodała, że jej mamie Goldie Hawn nie przeszkadza umiłowanie córki do paradowania w stroju Ewy.

 • "Nie czuję potrzeby, aby wychodzić za mąż"

  ..." - oznajmiła. "Mam 31 lat, a na swoim koncie jedno dziecko i jeden rozwód, a to jest już jakiś życiowy bagaż. Chcę po prostu być szczęśliwa" - dodała córka słynnej aktorki Goldie Hawn.

 • Ślub wokalisty The Black Crowes?

  Kate Hudson, 21-letnia córka słynnej aktorki Goldie Hawn, i Chris Robinson, wokalista amerykańskiej grupy The Black Crowes, prawdopodobnie pobiorą się jeszcze w grudniu. Parę widziano ostatnio w słynnym sklepie jubilerskim "Tiffany's". Kupowali oczywiście obrączki ślubne.

 • Kate Hudson zaręczyła się

  ...romantycznych okolicznościach". Będzie to drugie małżeństwo Hudson, córki słynnej aktorki Goldie Hawn. Gwiazda była wcześniej żoną Chrisa Robinsona, wokalisty zespołu Black Crowes. Para rozwiodła się w 2006 roku...

 • Aktorka opowiada o swojej ciąży

  Kate Hudson po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat swojej ciąży. Aktorka spodziewa się dziecka wraz ze swoim partnerem, brytyjskim rockmanem, Mattem Bellamym.

Wideo na temat: goldie hawn z córką
 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • 72 godziny

  "72 godziny", nowe dzieło producentów "Uprowadzonej", to efekt współpracy niezawodnych specjalistów od kina rozrywkowego najlepszej próby - reżysera McG ("Terminator: Ocalenie") i Luca Bessona, twórcy klasycznych hitów "Leon zawodowiec", "Nikita" czy "Piąty element". Agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać ostatnie miesiące życia i odbudować zaniedbane relacje z żoną (Connie Nielsen) i córką (Hailee Steinfeld). Jednak...