• Informacje na temat:

  goldie hawn zdjęcia

Artykuły na temat: goldie hawn zdjęcia
 • Goldie Hawn, pomio wieku, nadal jest w świetnej formie. Akorka korzysta z uroków życia. Ostatnio wybrała się na Hawaje, gdzie oprócz uczestnictwa w festiwalu filmowym znalazła też chwilę na plażowanie. Wszędobylskim paparazzim udało się zrobić jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Wygląda na swój wiek?

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • .... Swoim wnukiem Leonem Jazonem opiekuje się chętnie, do zabaw z nim podchodząc podobno bardzo kreatywnie! Także Goldie Hawn (69 l.) świetnie odnajduje się w roli aktywnej babci! Aktorka po raz...

 • Goldie Hawn gubi prochy męża

  Goldie Hawn będzie gwiazdą i reżyserką komedii "Ashes to Ashes". U boku aktorki wystąpi jej długoletni partner życiowy, Kurt Russell.

 • W USA skasowano 39 seriali!

  ...majowej imprezie u Goldie Hawn już chwalił się spoilerami na temat drugiej serii. Był grzeczny. Zgodził się na opiekuna trzymającego jego alkoholowe ciągoty w ryzach i poprosił o wstrzymanie wypłaty...

 • "Zmowa pierwszych żon 2"?

  Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad sequelem filmu "Zmowa pierwszych żon" - przeboju kinowego z 1996 roku, z pamiętnymi rolami Bette Midler ("Stella"), Goldie Hawn ("Ze śmiercią jej do twarzy") i Diane Keaton ("Ojciec panny młodej"). Z aktorkami prowadzone są obecnie negocjacje dotyczące warunków występu w sequelu.

 • Christensen i gwiazdy

  Erika Christensen, młoda amerykańska aktorka, która wystąpiła w głośnym filmie Stevena Soderbergha "Traffic" uzależnioną od narkotyków córkę głównego bohatera, granego przez Michaela Douglasa, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swojego udziału w obrazie "The Banger Sisters".

 • Hudson walczy z oszczerstwami

  Kate Hudson (26 l., "Rozwód po francusku" ) wystąpiła z oficjalną akcją skierowaną przeciwko fotografom, którzy - według aktorki - niezgodnie z prawdą przedstawili ją jako ofiarę anoreksji. O pomoc w ataku na agencje fotograficzne córka Goldie Hawn zwróciła się do londyńskiej firmy prawniczej Schillings.

 • Jessica Simpson w marynarce wojennej

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson, która zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "The Dukes of Hazzard", przygotowuje się do kolejnej hollywoodzkiej produkcji. Gwiazda zagra główną rolę w obrazie "Major Movie Star".

 • BAFTA 2005: Laury dla "Aviatora"

  W Londynie, w sobotę wieczorem, 12 lutego, wręczono nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), zwane też brytyjskimi Oscarami. Cztery nagrody zdobyła produkcja Martina Scorsese "Aviator" , w tym w najważniejszej kategorii "Najlepszy film".

Wideo na temat: goldie hawn zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...