• Informacje na temat:

  goldie zdjęcia

Artykuły na temat: goldie zdjęcia
 • Goldie Hawn, pomio wieku, nadal jest w świetnej formie. Akorka korzysta z uroków życia. Ostatnio wybrała się na Hawaje, gdzie oprócz uczestnictwa w festiwalu filmowym znalazła też chwilę na plażowanie. Wszędobylskim paparazzim udało się zrobić jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Wygląda na swój wiek?

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Megahit "Biblia" rusza w Polsacie

  ...opisywanych czasów. Zdjęcia kręcone były w wielu egzotycznych plenerach i z udziałem międzynarodowej obsady. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowym dokonano fascynującej rekonstrukcji(...) Reece, Tony Mitchell, Christopher Spencer. Operatorami obrazu są Christopher Titus King, Rob Goldie, Peter Greenhalgh, a autorami scenariusza m. in.: Richard Bedser, Nic Young. Autorem poruszającej...

 • Goldie Hawn gubi prochy męża

  Goldie Hawn będzie gwiazdą i reżyserką komedii "Ashes to Ashes". U boku aktorki wystąpi jej długoletni partner życiowy, Kurt Russell.

 • .... Swoim wnukiem Leonem Jazonem opiekuje się chętnie, do zabaw z nim podchodząc podobno bardzo kreatywnie! Także Goldie Hawn (69 l.) świetnie odnajduje się w roli aktywnej babci! Aktorka po raz...

 • "Zmowa pierwszych żon 2"?

  Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad sequelem filmu "Zmowa pierwszych żon" - przeboju kinowego z 1996 roku, z pamiętnymi rolami Bette Midler ("Stella"), Goldie Hawn ("Ze śmiercią jej do twarzy") i Diane Keaton ("Ojciec panny młodej"). Z aktorkami prowadzone są obecnie negocjacje dotyczące warunków występu w sequelu.

 • W USA skasowano 39 seriali!

  ...majowej imprezie u Goldie Hawn już chwalił się spoilerami na temat drugiej serii. Był grzeczny. Zgodził się na opiekuna trzymającego jego alkoholowe ciągoty w ryzach i poprosił o wstrzymanie wypłaty...

 • Christensen i gwiazdy

  Erika Christensen, młoda amerykańska aktorka, która wystąpiła w głośnym filmie Stevena Soderbergha "Traffic" uzależnioną od narkotyków córkę głównego bohatera, granego przez Michaela Douglasa, prowadzi końcowe negocjacje dotyczące swojego udziału w obrazie "The Banger Sisters".

 • Hudson walczy z oszczerstwami

  Kate Hudson (26 l., "Rozwód po francusku" ) wystąpiła z oficjalną akcją skierowaną przeciwko fotografom, którzy - według aktorki - niezgodnie z prawdą przedstawili ją jako ofiarę anoreksji. O pomoc w ataku na agencje fotograficzne córka Goldie Hawn zwróciła się do londyńskiej firmy prawniczej Schillings.

 • "Sin City 2": Jessica Alba warta grzechu?

  Pojawiły się pierwsze zdjęcia zapowiadające premierę filmu "Sin City 2: Damulka warta grzechu". Na czarno-białych fotografiach widzimy Josepha Gordona-Levitta, Mickeya Rourke'a oraz Jessikę Albę.

Dyskusje na temat: goldie zdjęcia