• Informacje na temat:

  gołębiewski

Artykuły na temat: gołębiewski
 • Niepokojące wieści o Henryku Gołębiewskim!

  ..."Twoje Imperium" informuje, że aktor Henryk Gołębiewski (61 l.) znów zaczął zaglądać do kieliszka...

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • Henryk Gołębiewski wrócił do nałogu! "Popłynąłem"

  Henryk Gołębiewski (60 l.) zdobył się na szczere wyznanie...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Henryk Gołębiewski odbił się od dna!

  Henryk Gołębiewski wyznaje, że w ostatnich latach było mu naprawdę ciężko. Na szczęście niedawno los znów się do niego uśmiechnął...

 • Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Znani z "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino wystąpili w roli kochanków w teledysku "Here I Am" niemieckiej grupy Vintage Vegas, która łączy pop ze swingiem.

 • Henryk Gołębiewski wylądował na wózku inwalidzkim! Co się stało?!

  Henryk Gołębiewski (62 l.) aktor, który zyskał swoją sławę dzięki takim produkcjom, jak „Wakacje z duchami”, czy „Podróż za jeden uśmiech”, obecnie nie czuje się najlepiej. Gwiazdor jest zmuszony poruszać się na wózku inwalidzkim.

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • Henryk Gołębiewski świętuje 60. urodziny!

  Henryk Gołębiewski, czyli Pikador z kultowych "Wakacji z duchami" i Poldek z niezapomnianej "Podróży za jeden uśmiech", kończy 60 lat. - Niczego, co przeżyłem, nie żałuję, ale gdybym mógł cofnąć się do przeszłości, pewne sprawy rozegrałbym trochę inaczej - mówi.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

Zdjęcia na temat: gołębiewski
Wideo na temat: gołębiewski
 • Henryk Gołębiewski mówi o swoich nałogach!

  Wkrótce ukaże się książka Henryka Gołębiewskiego (59 l.) pt. "Zygzakiem przez życie". Z tej okazji aktor opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o swoich życiowych wzlotach i upadkach. Zdradził również, czym się zajmuje poza aktorstwem. Czy lubi oglądać siebie na ekranie? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...

 • Henryk Gołębiewski w "Galerii"

  Aktor Henryk Gołębiewski wciela się w serialu w gangstera i porywacza Dzikiego. Sprawdź, co powiedział o swoim bohaterze!

Dyskusje na temat: gołębiewski