• Informacje na temat:

  golec rodzina

Artykuły na temat: golec rodzina
 • Łukasz i Paweł Golec wzruszeni! Radość w rodzinie!

  Łukasz i Paweł Golec (44 l.) są bardzo zżyci ze swoją rodziną. Teraz nie mogą się doczekać wielkiego zjazdu rodzinnego, a bliskich mają rozsianych po całym świecie.

 • Królikowski, Golec czy Ziemiec?

  Już 23 października gwiazdy dowiedzą się, jak postrzegają je ich dzieci. Córki Królikowskich, Golców i Ziemców wystąpią jako główne bohaterki najbliższego odcinka "Wielkiej draki o dzieciaka". A rodzice będą próbowali wykazać się znajomością swoich dziewczynek.

 • Wielkie święto w rodzinie Golców. Bracia mają za co dziękować!

  Bracia Golec pragną podziękować mamie za miłość. Z okazji 80. urodzin seniorki przygotowali niezwykły prezent. Tacy synowie to skarb!

 • Golec uOrkiestra: Kiloherce prosto w serce

  Na środę, 13 marca, zaplanowano premierę nowego albumu grupy Golec uOrkiestra zatytułowanego "Golec uOrkiestra 3 - kiloherce prosto w serce". Jak sugeruje tytuł, będzie to płyta bardzo żywa i mocna, o czym zresztą zapewnił nas Łukasz Golec. Fani zespołu oczekujący muzyki do tańca, na pewno się nie zawiodą.

 • Latające biustonosze, autografy na dekoltach. Łukasz Golec nie może opędzić się od fanek!

  Łukasz Golec (40 l.) to chodzący ideał mężczyzny? Za takiego uznaje go żona Edyta, skrzypaczka zespołu Golec uOrkiestra. Ale nie tylko ona. Bo lider góralskiej kapeli wciąż budzi zachwyt płci pięknej.

 • Grupie Yugoton nie udało się utrzymać pozycji lidera na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów. Najpopularniejszą płytą w Polsce jest obecnie ścieżka dźwiękowa do filmu "W Pustyni i w puszczy", która awansowała na szczyt listy aż z 23. miejsca. Na pozycję trzecią tym samym zepchnięta została rodzina Golców i ich album "Golec uOrkiestra 2".

 • Bracia Golcowie sprawili mamie piękny prezent. Ogłosili to ze sceny!

  ...dzieciom z widowni. Irena Golec dochodzi do sił po operacji kolana. Niedawno wróciła z uzdrowiska w krakowskich Swoszowicach, gdzie codziennie poddawała się leczniczym zabiegom.  - Ale najpierw(...) się Paweł Golec.  Pani Irena była pierwszą fanką zespołu Golec uOrkiestra. I także "matką ich sukcesu". Pierwsze piosenki, kasety z nagraniami synów, sprzedawała sama na targu w Milówce. Była pewna...

 • Orkiestra Golców się powiększa

  Łukasz Golec (33 l.) wkrótce po raz trzeci zostanie tatą. Jego żona Edyta spodziewa się dziecka.

 • Golcowie po raz pierwszy spędzą święta osobno!

  Liderzy zespołu Golec uOrkiestra często opowiadali, jak ważna jest dla nich tradycja i świętowanie w gronie całej rodziny. Tym razem jednak będą spędzać święta osobno! Co takiego wydarzyło się, że bracia postanowili zostać w swoich domach i świętować tylko z żonami i dziećmi? Okazuje się, że powód jest zupełnie prozaiczny! "Kiedyś robiliśmy huczne święta, gdzie cała rodzina Golców spotykała się...

 • "Siekiery idą w ruch"

  Wywodząca się z Milówki (Beskid Żywiecki) grupa Golec uOrkiestra istnieje od 1998 roku i ma w dorobku wiele przebojów. Od czasu do czasu grupa nagrywa specjalne płyty, związane z reguły ze świętami Bożego Narodzenia. W grudniu 2005 r. przygotowała dwupłytowe wydawnictwo "Nieziemskie granie dla Ciebie Panie: Kolędy i pastorałki". Z tej okazji Paweł i Łukasz Golcowie, liderzy Golec uOrkiestry