• Informacje na temat:

  gołota

Artykuły na temat: gołota
 • Andrzej Gołota i historia jego małżeństwa z Mariolą

  Andrzej Gołota (50 l.), zabijaka mający problemy z prawem, i Mariola Babicz, dziewczyna śpiewająca w kościelnym chórze. Taki mariaż nie mógł się udać, a jednak ich małżeństwo trwa już 28 lat. Duża w tym zasługa wiary. Choć nie zawsze bywa kolorowo. Już raz przygotowali pismo rozwodowe...

 • "TzG": Gołota przewidział, że odpadnie

  Już następnego dnia po przegranej w "Tańcu z gwiazdami" Andrzej Gołota odleciał z Polski do Chicago. Bokser chyba spodziewał się, że w tym tygodniu odpadnie z programu.

 • Edyta Górniak rozpętała piekło na planie "Agenta" - Mariola Gołota wybiegła ze studia!

  Wczoraj wszystkie gwiazdy tej edycji "Agenta" zebrały się w studiu TVN, aby nagrać finałowy odcinek. Panowała bardzo przyjemna atmosfera, jednak Mariola Gołota po raz kolejny wyraźnie zaznaczyła swoją obecność w grupie. Przez jej zachowanie praca na planie znacznie się wydłużyła!

 • "TzG": Gołotę namówiła żona

  Gdy pojawiał się na bokserskim ringu, owacjom nie było końca. Teraz podjął inne wyzwanie i też chce mu sprostać. - To sposób sprawdzenia samego siebie - mówi Andrzej Gołota.

 • Dramat na planie programu "Agent. Gwiazdy". Krystyna Czubówna ratowana przez Andrzeja Gołotę

  W "Agencie" gwiazdy i celebryci mają do wykonania, nierzadko trudne i wymagające sporo wysiłku, zadania. Jedno z nich przerosło najstarszą uczestniczkę. Krystyna Czubówna (64 l.) wymagała pomocy, z którą pospieszył jej Andrzej Gołota (51 l.).

 • Gołota: Co pokaże na parkiecie?

  We wtorek 31 sierpnia telewizja TVN zaprezentowała uczestników 12-tej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród gwiazd, które od 5 września będą występować na tanecznym parkiecie jest bokser Andrzej Gołota - brązowy medalista olimpiady w Seulu, pięściarz, który na zawodowym ringu stoczył ponad 50 walk.

 • Tak teraz wygląda Mariola Gołota, żona Andrzeja Gołoty. Przyszła z mężem na imprezę

  Andrzej Gołota (49 l.) i jego żona Mariola są małżeństwem już od prawie trzydziestu lat. Przez ten cały czas ukochana mocno wspiera męża. Nie raz na żywo oglądała jego walki bokserskie i gorąco mu kibicowała. Nie zapomniała jednak o swojej karierze. Z wykształcenia jest prawnikiem i założyła kancelarię w Chicago. Państwo Gołotowie rzadko bywają w Polsce, ale ostatnio pojawili się w ojczyźnie...

 • Gołota już nie zatańczy!

  Andrzej Gołota zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami". Popularny bokser i jego taneczna partnerka Magdalena Soszyńska-Michno odpali w niedzielę, 7 listopada, z programu.

 • Andrzej Gołota upokorzony

  Izabela Janachowska jest załamana, że jej partnerem w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" zostanie Andrzej Gołota . Żadna z tancerek nie chce występować z bokserem...

 • Gołota zagra w serialu?

  Żona Andrzeja Gołoty (42 l.) jest... przerażona. Jednak nie tym, że jej mąż odpadł z programu "Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: gołota
Dyskusje na temat: gołota
 • Re: Serialowy przewodnik

  I jak tutaj nie hejtować. Potem głupowate media i jeszcze głupsi dziennikarze piszą że w mediach jest dużo hejtu. Przestałem oglądać telewizję z uwagi na głupowate programy i jeszcze głupsze seriale. Przerzuciłem się na neta. Bo tutaj mogę sam wybierać. I co robi gołota z Interii czy Onetu? Wciska na chama ci wszystko za co im płacą. Na pierwszych stronach z największym zdjęciem wciskają na chama

 • Re: Wpadki jurorów

  GOŁOTA SIE KRECI JAK SLON W SKLADZIE PORCELANY ,DLACZEGO NIE ODPADŁ? NAZWISKO?PRZECIEŻ ON SWOIMI WALKAMI PRZYNIÓSŁ TYLKO WSTYD DORIS

 • Re: Odpadli w pierwszym odcinku

  BEZNADZIEJA! Najprzystojniejszy ze wszystkich, fajny, najlepiej tańczył i pach. Głupi są ludzie, żę go odwalili. A pajac gołota(blee!) sobie przeszedł. Jak tak można. Tak mi szkoda Maćka ;( On powinien wygrać!

 • Re: "M jak miłość": Czy przegra tę walkę?

  Hmmm... mogli by zrobić jakieś jaja przecież. W reklamie Dannonków jest głód w postaci stworka to w tym filmie mogła by być jej choroba i np. nagle... wchodzi Gołota i wygrywa z jej chorobą, "wygrywa walkę" i wszyscy się cieszą i Mroczki i inne, i jest gitara, co nie?

 • Re: Odpadł Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Gołota i Andrzej Młynarczyk jak słonie w składzie porcelany. Zasady programu fatalne, nie liczy się taniec i ocena jury , tylko ilość wydanej kasy na SMS-y. (dla TVN-u). Dostaniesz więcej SMS-ów to wygrywasz głupota ! Od pierwszego programu jest to bardzo, bardzo kontrowersyjne !! Nie powinna napewno wygrać Anna Guzik, Anna Mucha.

 • Wpadki jurorów

  Nie zdarzyło się jeszcze żebym ja się zgodziła z oceną Iwony czy Piotra, bo niekiedy jest tak że oni oceniają pary niesprawiedliwie. Tak właśnie było w ostatnim odcinku ''Tzg" gdyż Gołota zatańczył i dostał ok 29 punktów a zatańczył na co najmniej o 10 pkt mniej, bo się w ogóle nie ruszał tylko tańczył jak głaz a Marcin Kwaśny z Niną dostali 19 pkt. A zatańczyli dość dobrze jak na mój gust. Ja