• Informacje na temat:

  gomez gwiazdą

Artykuły na temat: gomez gwiazdą
Wideo na temat: gomez gwiazdą
 • Szok! Selena Gomez była ofiarą przemocy psychicznej podczas związku z Justinem Bieberem!

  Selena Gomez zdecydowała się na szczere wyznania dotyczące związku z Justinem Bieberem. W jednym z wywiadów przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej. Zrozumiała to jednak dopiero jako dorosła osoba. Gwiazda nie sądzi też, że rozstanie z wokalistą było jej najtrudniejszym doświadczeniem życiowym. Teraz czuje się silniejsza niż kiedykolwiek. Jednym z elementów zamknięcia tego rozdziału było

 • Pijane gwiazdy po Gali VMA! Ledwo trzymały się na nogach!

  Podobno nawet najlepsze gale zaczynają się tak naprawdę dopiero na tzw. "afterze". Niektóre gwiazdy boleśnie się o tym przekonały! After party po gali MTV Video Music Awards dało się we znaki m.in. Selenie Gomez oraz Ally Brooke. Celebrytki miały problem z utrzymaniem pionu. Ależ to musiała być impreza!

Dyskusje na temat: gomez gwiazdą
 • Re: Gwiazdy i ich największe kompleksy

  Gdyby Kasia Cichopek nie miała męża to sam bym się za nią wzioł . Ładna z niej dziewczyna , troszkę różni się od tej Gomez z ,, Czarodziejów z ....,, Cichopek to ładna polka a Gomez to ładna meksykanka , obie ładne ale mają pecha . Cichopek ma problem z utrzymaniem statusu gwiazdy a Gomez jet gwiazdą ale lepiej żeby miała faceta który nie jest gwiazdą .