• Informacje na temat:

  good morning america

Artykuły na temat: good morning america
 • ​Shannen Doherty znowu walczy z rakiem. "Jestem przerażona"

  Niecałe trzy lata temu Shannen Doherty cieszyła się, że wygrała walkę z nowotworem. Teraz, gwiazda serialu "Beverlu Hills, 90210", ze łzami w oczach poinformowała o nawrocie choroby. - Jestem przerażona, bardzo się boję - wyznała w programie "Good Morning America".

 • Shania Twain żegna się ze sceną

  "The Rock This Country" to nazwa pierwszej od 11 lat trasy koncertowej Shanii Twain. Będzie to jednocześnie pożegnanie kanadyjskiej wokalistki ze sceną.

 • Sutki Khloe Kardashian pozują paparazzi!

  Khloe Kardashian robi wszystko, aby dorównać popularnością swoim siostrom. Ostatnio celebrytka pojawiła się na nagraniach programu śniadaniowego "Good Morning America". Mimo wczesnej pory emisji Khloe wyglądała niemal perfekcyjnie. No prawie... Z tego porannego pośpiechu musiała zapomnieć stanika. Zimna temperatura zrobiła swoje, ale dzięki temu paparazzi przynajmniej mieli ręce pełne roboty!

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • Chris Brown wpadł w szał w telewizji

  Chris Brown wpadł we wściekłość po nagraniu programu "Good Morning America" i ze złości wybił szybę w nowojorskim studiu stacji ABC. Piosenkarz zdenerwował się, ponieważ w wywiadzie zadano mu pytania o o pobicie Rihanny .

 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Shannen Doherty znów walczy z rakiem!

  ...znacznie lepiej, czynnie wróciła na plan zdjęciowy. Ta wiadomość oczywiście niezwykle ucieszyła jej fanów. Niestety, teraz aktorka przekazała smutną wiadomość. W programie "Good Morning America" wyjawiła...

 • Wściekły Brown zdemolował studio

  Chris Brown po wywiadzie w programie "Good Morning America" dostał ataku szału.

 • Ujawnił treść sms-ów od Meghan. To pisała do swojego makijażysty przed samym ślubem

  ...dla "Good Morning America". Jak brzmiały wiadomości?  "Hej, co robisz 19 maja?" - miała rozpocząć narzeczona Harry'ego. "Hej, jest ok, a czego potrzebujesz?" - odpowiedział Daniel. "19 maja biorę ślub...

 • Aroganckie zachowanie Charliego Sheena

  Charlie Sheen umie narobić sobie wrogów. Po poniedziałkowym (28 lutego) występie w porannym programie "Good Morning America" opuścił go nawet dotychczasowy rzecznik prasowy, Stan Rosenfield.

Zdjęcia na temat: good morning america
Wideo na temat: good morning america
 • Książę George został wyśmiany przez jedną z dziennikarek za swoje lekcje baletu

  Książę George wyśmiany przez amerykańską dziennikarkę Larę Spencer. Podczas programu „Good Morning America” zażartowała z lekcji baletu chłopca. Pierworodny syn księcia Williama i Kate Middleton ma uczęszczać na nie w kolejnym semestrze swojej nauki. Spencer mówiąc o tym, zrobiła znaczącą przerwę i pozwoliła publiczności na śmiech. Sama też dołączyła do rozweselonego tłumu. „Książę William

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Will Smith wśród fanów

  Will Smith wychodzi ze studia "Good Morning America" i przez kilka minut rozdaje autografy tłumowi fanów, jaki zebrał się w oczekiwaniu na aktora.

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.