• Informacje na temat:

  góralczyk

Artykuły na temat: góralczyk
 • Maria Góralczyk spodziewa się dziecka!

  Maria Góralczyk (36 l.) właśnie zdradziła radosną nowinę! Aktorka jest w ciąży!

 • "Wojna domowa" bawi od 50 lat

  Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Andrzej Szczepkowski i Jarema Stępowski - to gwiazdy serialu "Wojna domowa". Choć telewizyjna produkcja w reżyserii Jerzego Gruzy powstała 50 lat temu, nadal bawi nowe pokolenia widzów.

 • Elżbieta Góralczyk: Myślała, że wybiera lepszy świat

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc ze straszną chorobą...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Gwiazda "Wojny domowej" przegrała walkę z chorobą. Elżbieta Góralczyk zmarła

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc z chorobą.

 • Cyrk Marii Góralczyk

  Maria Góralczyk, modelka i aktorka, która niedawno zaliczyła pechowy występ w "Gwiezdnym cyrku", teraz poprowadzi program motoryzacyjny. Niedawno przyznała, że występ w show był dla niej "bardzo ważnym doświadczeniem".

 • Dalszy ciąg dramatu Marysi Góralczyk

  Marysia Góralczyk (27 l.) jest bardzo przygnębiona. Nie może się pozbierać po wypadku, który przeżyła w "Gwiezdnym cyrku". Przypomnijmy, że podczas swojego feralnego show, Marysia na jednej ręce stanęła na stołku, który następnie przewrócił się, a ona upadła na głowę. Lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu i liczne obrażenia. Na jej twarzy widać było nieudawany grymas bólu i łzy. Teraz poddaje...

 • Maria Góralczyk: Plastry antykoncepcyjne

  Mówi o sobie, że bardziej czuje się aktorką niż modelką, choć zastrzega, że nie ciągnie jej do teatru. Najbardziej znana jest z serial u "Camera Cafe", ale przyznaje, że ostatnio "związana jest z firmą farmaceutyczną, produkującą plastry antykoncepcyjne". Marysia Górlaczyk była w czwartek, 16 listopada, gościem interia.tv .

 • Krzyż

  Maria Góralczyk, mieszkanka jednej z podwarszawskich wiosek, znalazła skarb w trakcie prac polowych. Niestety, ktoś jej go ukradł. Kobieta podejrzewa,...

 • Markowska jeszcze raz

  Piosenka "Jeszcze raz" Patrycji Markowskiej promuje nową, polską komedię romantyczną pod tym tytułem. W filmie zobaczyć będzie można m.in. Danutę Stenkę, Jana Frycza, Przemka Cypryańskiego czy Marysię Góralczyk.

Zdjęcia na temat: góralczyk
Wideo na temat: góralczyk
 • Maria Góralczyk: Mój pies jest gejem

  Pamiętacie Marysię Góralczyk? Aktorka, znana m.in. z filmu "Bellissima", podczas spaceru ze swoim psiakiem zdradziła m.in., że jej labrador Czedar, którego ma od jedenastu lat, jest gejem. (Na językach/x-news)

Dyskusje na temat: góralczyk