• Informacje na temat:

  góralczyk gwiazda

Artykuły na temat: góralczyk gwiazda
 • Gwiazda "Wojny domowej" przegrała walkę z chorobą. Elżbieta Góralczyk zmarła

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc z chorobą.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Tragiczny los gwiazdy serialu "Wojna domowa". Przegrała z chorobą!

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc z chorobą.

 • "Wojna domowa" bawi od 50 lat

  Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Andrzej Szczepkowski i Jarema Stępowski - to gwiazdy serialu "Wojna domowa". Choć telewizyjna produkcja w reżyserii Jerzego Gruzy powstała 50 lat temu, nadal bawi nowe pokolenia widzów.

 • Gwiazdy na premierze w "Kamienicy"

  Troński, czyli Bogdan Sawicki z "Klanu" oraz Jan Jankowski, czyli Grzegorz Góralczyk z "Reguł gry". W naszej galerii możecie zobaczyć fotorelację z premiery "Porwania Sabinek"!

 • Modelka w "Na dobre i na złe"

  W 303. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się nowy "biały fartuch" - a właściwie seksowny, damski fartuszek... Do obsady serial u dołączy aktorka i modelka Marysia Góralczyk, która zagra pielęgniarkę Beatę.

 • Charytatywny mecz gwiazd

  Wspólnej", Bartosz Obuchowicz, czyli Darek Nogaj  z "Julii", Wojciech Zieliński, czyli Daniel Orda z "Lekarzy", Jan Jankowski, czyli Grzegorz Góralczyk z "Reguł gry" oraz Bilguun Ariunbaatar i Rafał(...) w Warszawie. Bilety, za niebagatelną sumę 200 zł, upoważniają do korzystania ze strefy VIP, która obejmuje poczęstunek, alkohol oraz zabawę z największymi polskimi gwiazdami.

 • Cyrk: Upadła i odpadła

  Nie potwierdziła się plotka rzucona przez Piotra Pręgowskiego, że "otwarte złamanie jest dodatkowo punktowane". Podczas "Gwiezdnego cyrku" Marysia Góralczyk nie tylko upadła na arenie, ale i odpadła z programu.

 • Gwiazdy wygrały z politykami

  Hoffer z "Na Wspólnej", Bartosz Obuchowicz, czyli Darek Nogaj z "Julii" czy Jan Jankowski, czyli Grzegorz Góralczyk z "Reguł gry". Piłkarzy do gry zagrzewały cheerleaderki, w które wcieliły się...

 • Kontuzje gwiazd z cyrku

  Jak tak dalej pójdzie, to w programie "Gwiazdy w cyrku" nie będzie miał kto występować. Ledwie zaczęły się treningi, a gwiazdy już zapełniają listę kontuzjowanych...

Zdjęcia na temat: góralczyk gwiazda
Dyskusje na temat: góralczyk gwiazda