• Informacje na temat:

  góralczyk marysia

Artykuły na temat: góralczyk marysia
 • Dalszy ciąg dramatu Marysi Góralczyk

  Marysia Góralczyk (27 l.) jest bardzo przygnębiona. Nie może się pozbierać po wypadku, który przeżyła w "Gwiezdnym cyrku". Przypomnijmy, że podczas swojego feralnego show, Marysia na jednej ręce stanęła na stołku, który następnie przewrócił się, a ona upadła na głowę. Lekarze stwierdzili wstrząśnienie mózgu i liczne obrażenia. Na jej twarzy widać było nieudawany grymas bólu i łzy. Teraz poddaje...

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Na planie nowej serii "Pierwszej miłości" pojawiła się Marysia Góralczyk. Młoda aktorka wciela się w postać Magdy, dawnej narzeczonej Pawła, która zacznie mieszać w szczęśliwym małżeństwie Pawła i Marysi.

 • Rozwiodła się w tajemnicy!

  ...29-letnia Marysia Góralczyk już od czerwca ubiegłego roku jest rozwódką. Jej małżeństwo z Rafałem Berentem rozpadło się po dziewięciu latach związku.

 • Markowska jeszcze raz

  Piosenka "Jeszcze raz" Patrycji Markowskiej promuje nową, polską komedię romantyczną pod tym tytułem. W filmie zobaczyć będzie można m.in. Danutę Stenkę, Jana Frycza, Przemka Cypryańskiego czy Marysię Góralczyk.

 • Wypadek w "Gwiezdnym cyrku"

  Nie potwierdziła się plotka rzucona przez Piotra Pręgowskiego, że "otwarte złamanie jest dodatkowo punktowane". Podczas "Gwiezdnego cyrku" Marysia Góralczyk nie tylko upadła na arenie, ale i odpadła z programu.

 • Cyrk: Upadła i odpadła

  Nie potwierdziła się plotka rzucona przez Piotra Pręgowskiego, że "otwarte złamanie jest dodatkowo punktowane". Podczas "Gwiezdnego cyrku" Marysia Góralczyk nie tylko upadła na arenie, ale i odpadła z programu.

 • Śmigus-dyngus w domu

  ...29-letnia Marysia Góralczyk, czyli siostra Beata z Leśnej Góry, w lany poniedziałek unika wychodzenia z domu. Ciekawe, z jakiego powodu?

 • O mało nie skręciła karku!

  Marysia Góralczyk w "Gwiezdnym cyrku" o mało nie skręciła sobie karku - alarmuje "Super Express".

 • Ostateczne rozstanie

  W ostatnim odcinku przed wakacjami Marysia i Paweł podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • Maria Góralczyk: Plastry antykoncepcyjne

  Mówi o sobie, że bardziej czuje się aktorką niż modelką, choć zastrzega, że nie ciągnie jej do teatru. Najbardziej znana jest z serial u "Camera Cafe", ale przyznaje, że ostatnio "związana jest z firmą farmaceutyczną, produkującą plastry antykoncepcyjne". Marysia Górlaczyk była w czwartek, 16 listopada, gościem interia.tv .

Zdjęcia na temat: góralczyk marysia
Wideo na temat: góralczyk marysia
 • Maria Góralczyk: Mój pies jest gejem

  Pamiętacie Marysię Góralczyk? Aktorka, znana m.in. z filmu "Bellissima", podczas spaceru ze swoim psiakiem zdradziła m.in., że jej labrador Czedar, którego ma od jedenastu lat, jest gejem. (Na językach/x-news)

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • Italiani

  Najnowszy film w reżyserii Łukasza Barczyka, który zaprosił do współpracy wybitnego reżysera teatralnego, Krzysztofa Warlikowskiego i aktorów Nowego Teatru - Jacka Poniedziałka i Renate Jett. Główna rola w filmie Italiani to debiut aktorski Krzysztofa Warlikowskiego. Italiani to podroż w głąb intymnego świata mężczyzny (Krzysztof Warlikowski), jego relacji z rodziną i najbliższymi (Renate Jett, Jacek Poniedziałek), wyprawa w głąb obrazów i przeżyć tak osobistych, że aż paradoksalnie...