• Informacje na temat:

  gorczyca karolina nogi

Artykuły na temat: gorczyca karolina nogi
 • "Singielka": Karolina Gorczyca w zupełnie nowej roli. Teraz będzie tańczyć!

  Karolina Gorczyca, czyli Sylwia Flis z "Singielki", lada moment rozpocznie intensywną naukę... tańca. Gwiazda serialu TVN wystąpi bowiem jesienią w 6. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami".

 • Brat BrzydUli na dużym ekranie

  Młodszy brat znanej z serialu "BrzydUla" Julii Kamińskiej w listopadzie zadebiutuje na dużym ekranie. Christian Kamiński wystąpi u boku Pawła Małaszyńskiego, Cezarego Pazury, Karoliny Gorczycy i Olgi Bołądź w reżyserskim debiucie Anny Kazejak "Skrzydlate świnie".

 • "Singielka": Elka w miłosnym... czworokącie!

  Fotograf Tomasz Górski ma narzeczoną Sylwię Flis (Karolina Gorczyca) i być może właśnie z tego powodu Elka "Singielka" Kowalik nie patrzy na niego w kategoriach mężczyzny dla siebie. Dziennikarka(...) zebrać materiał do reportażu na temat ekologicznej utylizacji odpadów. Kowalikówna - zamiast uważnie patrzeć pod nogi - zacznie wyobrażać sobie siebie u boku Mikołaja. W pewnym momencie potknie...

 • Na co warto iść do kina?

  Już dziś na ekrany kin w Polsce wchodzi "Miłość na wybiegu" - najnowsza komedia romantyczna nawiązująca do klimatu "Diabeł ubiera się u Prady". Poza tym amerykańskie produkcje w gwiazdorskiej obsadzie - miejski thriller "Metro strachu" z Denzelem Washingtonem i Johnem Travoltą i dramat "Bez mojej zgody" z Cameron Diaz i Alekiem Baldwinem. A dla kinowych smakoszy najnowszy film Wima Wendersa "Spotkanie w Palermo".

 • Rok 2020 w polskich serialach

  ...i relacje, które wywróci do góry nogami Iza (Karolina Gruszka). Ojciec i syn zakochani w jednej kobiecie, która coś ukrywa... Głównym bohaterem jest Tomasz Skowroński (w tej roli Adam Woronowicz), wybitny genetyk z Instytutu Badań Kryminalistycznych obsesyjnie szukający prawdy. Po śmierci żony związał się z tajemniczą Izą Berger (Karolina Gruszka, po raz pierwszy w serialu stacji TVN). Jednak to nie...

 • Koniec zdjęć do "To nie koniec świata!"

  20 października zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii nowego hitu Polsatu "To nie koniec świata!".

 • Gorące finały seriali 2014!

  ...zachowaniem narzeczonego Uli. Natomiast Anka (Karolina Gorczyca) w tym samym czasie postara się zorganizować zastępczy strój ślubny dla Ulki. Jak zakończą się poszukiwania? Czy zakochana para stanie(...) zeznawać przeciwko niemu... Później Strzelecki wsiada pijany do samochodu. Kątem oka widzi Ankę wchodzącą na jezdnię. Nie zdejmuje nogi z pedału gazu! "Sama słodycz": Finał 2 czerwca Marzenie Stasia...

 • "To nie koniec świata!": Druga seria

  Już we wtorek, 14 stycznia, w Białej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii komedii romantycznej w odcinkach "To nie koniec świata!". Na planie pojawią się największe aktorskie gwiazdy - z Krystianem Wieczorkiem na czele. W drugim sezonie zobaczymy również Katarzynę Zielińską w roli dziennikarki Olgi Wilk.

 • Koniec zdjęć, ale to nie koniec przygody!

  20. października zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii "To nie koniec świata!" - nowego hitu Polsatu.

 • Katarzyna Zielińska: Uczę innych

  Katarzyna Zielińska surowo ocenia polską mentalność. Aktorka, którą Agnieszka Szulim oskarżyła o brak dystansu do siebie, nie akceptuje także tego, co dzieje się w polskich mediach.

Dyskusje na temat: gorczyca karolina nogi
 • Re: Karolina Gorczyca...

  Wszystko oprócz tych średnich botków, które skracają jej optycznie nogi - fajne byłyby takie motocyklowe butki na przykład...Ogólnie to jednak super laska z nietuzinkową twarzą!

 • Re: Nowe odcinki "Czasu honoru"...

  nie do pomyślenie,że ta piękna kobieta bez problemu zgodziła się aby ją macal ten konfodent. Miała swoje piękne nogi w czarnych pończochach :)