• Informacje na temat:

  gorczyca wieczorkowski

Artykuły na temat: gorczyca wieczorkowski
 • Piękna egzekutorka

  Wiktoria Rudnicka z "Czasu honoru" była grzeczną panienką z dobrego domu. - Teraz wykonuje wyroki śmierci. I robi to perfekcyjnie! - mówi Karolina Gorczyca. Trwają prace na planie 5. części "Czasu honoru".

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • "Czas honoru": Umorusany żołnierz

  ...się, że Rudej wpadł w oko przystojny "Wilk" (Adam Fidusiewicz), a Władek (Jan Wieczorkowski) poczuł się nieco zazdrosny... - Powiedziałabym raczej, że to Ruda wpadła w oko "Wilkowi". Dziewczyna(...) postaci? - Dostaję wiele listów i podziękowań, które dowodzą, że ludzie "kupili" nasz wątek. Myślę, że z Jasiem Wieczorkowskim stworzyliśmy fajną relację na ekranie, staraliśmy się być wiarygodni...

 • Jan Wieczorkowski: Szczęśliwy tata

  Aktor kiedyś szczerze wyznał, że chciałby mieć dużą rodzinę. Marzenia powoli wprowadza w życie. Wkrótce po raz drugi zostanie ojcem.

 • Pierwszy klaps na planie nowej serii!

  Dramatyczną sceną zabójstwa konfidenta przez "Rudą" (Karolina Gorczyca) rozpoczęły się zdjęcia do 4 części "Czasu honoru". Pierwszy klaps na planie padł 11 maja.

 • Kobieta to nie tylko obiekt westchnień

  Wiktoria Rudnicka z "Czasu honoru" była grzeczną panienką z dobrego domu. - Teraz wykonuje wyroki śmierci. I robi to perfekcyjnie! - mówi Karolina Gorczyca. Trwają prace na planie 5. części "Czasu honoru".

 • ​Telekamery 2014 - "Czas honoru" po raz trzeci najlepszym serialem!

  Konarskiego (Jakub Wesołowski) i Władka Konarskiego (Jan Wieczorkowski) przyciągały przed telewizory kilka milionów Polaków, a płyty DVD z kolejnymi sezonami "Czasu honoru" sprzedawały się jak świeże(...) polskim! Za trzecią Telekamerę osobiście podziękowali Redakcji i Czytelnikom "Tele Tygodnia" producent "Czasu honoru" Michał Kwieciński oraz Karolina Gorczyca i Jakub Wesołowski, czyli serialowi Wiktoria...

 • Powraca "Czas honoru"

  Dramatyczną sceną zabójstwa konfidenta przez "Rudą" (Karolina Gorczyca) rozpoczęły się zdjęcia do 4 części "Czasu honoru" . Pierwszy klaps na planie padł 11 maja.

 • "Czas honoru 6": Na zgliszczach zburzonej Warszawy

  ...), konfidenta gestapo i wróci za nim do Polski.   Michał (Jakub Wesołowski) i Celina (Olga Bołądź) zamieszkają w Monachium, ale szybko powrócą do kraju. Jedynie Władek (Jan Wieczorkowski(...) Polsce.   Nie dołączy do nich "Ruda" (Karolina Gorczyca), która zostanie aresztowana. Lena (Agnieszka Więdłocha), która samotnie będzie wychowywać synka, znów zacznie działać w konspiracji...

 • Wraca "Czas honoru"

  W piątek, 27 kwietnia, padł pierwszy klaps na planie kolejnego sezonu serialu "Czas honoru". Tym razem akcja przeniesie się do powojennej Warszawy.

Zdjęcia na temat: gorczyca wieczorkowski