• Informacje na temat:

  gordon matthew sumner

Artykuły na temat: gordon matthew sumner
 • Sting

  Sting, a właściwie Gordon Matthew Sumner, jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich muzyków. Na początku swojej kariery grywał w zespołach jazzowych takich jak Phoenix Jazzmen czy Last Exit. W latach 70-tych i 80-tych pełnił funkcję lidera i gitarzysty w zespole The Police. Grupa zdobyła 6 nagród Grammy i nagrała wiele przebojów. Po rozpadzie zespołu rozpoczął karierę solową, która trwa do...

 • Sting napisze autobiografię

  Sting przymierza się do napisania autobiograficznej książki. Spora jej część będzie poświęcona niezbyt szczęśliwemu dzieciństwu, jakie muzyk spędził w małej rybackiej osadzie niedaleko Newcastle w północno-wschodniej Anglii.

 • Stinga sposób na życie. Wygraj bilety na koncert w Łodzi

  Dziś (2 października) 61 lat kończy Gordon Matthew Sumner czyli Sting. Z tej okazji serwis RMF On wraz z radiem RMF FM przygotował specjalny serwis, w którym można wygrać bilety na koncert artysty w Łodzi.

 • Sting: Karaoke nie dla mnie

  Sting i Sharleen Spiteri, wokalistka zespołu Texas, wykręcili się od zaśpiewania utworu karaoke na charytatywnej imprezie w Londynie. Jedynym, który zgodził się na tego typu występ, był kanadyjski aktor Eric McCormack.

 • Wygraj autobiografię Stinga!

  W piątek, 15 października, do polskich księgarni trafia głośna autobiografia Stinga, współtwórcy słynnego tria The Police, jednego z najgłośniejszych dziś muzyków popowych. Książka zatytułowana jest "Niespokojna muzyka", a można ją wygrać w naszym specjalnym konkursie.

 • Sting w serialu Michaela J.Foxa

  Brytyjski wokalista i kompozytor Sting wraca na ekran. 62-letni artysta przyjął propozycję gościnnego udziału w jednym z odcinków nowego sitcomu, luźno opartego na życiu i karierze amerykańskiego aktora Michaela J. Foxa.

 • Sting zagrał dla 150 tysięcy fanów

  Ponad 150 tysięcy fanów zgromadziło się w sobotni wieczór w Warszawie na koncercie światowej sławy piosenkarza, kompozytora i gitarzysty Stinga. Z tej okazji do stolicy przyjechali fani muzyki z całej Polski.