• Informacje na temat:

  gordon matthew sumner

Artykuły na temat: gordon matthew sumner
 • Sting

  Sting, a właściwie Gordon Matthew Sumner, jest jednym z najbardziej znanych brytyjskich muzyków. Na początku swojej kariery grywał w zespołach jazzowych takich jak Phoenix Jazzmen czy Last Exit. W latach 70-tych i 80-tych pełnił funkcję lidera i gitarzysty w zespole The Police. Grupa zdobyła 6 nagród Grammy i nagrała wiele przebojów. Po rozpadzie zespołu rozpoczął karierę solową, która trwa do...

 • Sting napisze autobiografię

  Sting przymierza się do napisania autobiograficznej książki. Spora jej część będzie poświęcona niezbyt szczęśliwemu dzieciństwu, jakie muzyk spędził w małej rybackiej osadzie niedaleko Newcastle w północno-wschodniej Anglii.

 • Stinga sposób na życie. Wygraj bilety na koncert w Łodzi

  Dziś (2 października) 61 lat kończy Gordon Matthew Sumner czyli Sting. Z tej okazji serwis RMF On wraz z radiem RMF FM przygotował specjalny serwis, w którym można wygrać bilety na koncert artysty w Łodzi.

 • Sting: Karaoke nie dla mnie

  Sting i Sharleen Spiteri, wokalistka zespołu Texas, wykręcili się od zaśpiewania utworu karaoke na charytatywnej imprezie w Londynie. Jedynym, który zgodził się na tego typu występ, był kanadyjski aktor Eric McCormack.

 • Wygraj autobiografię Stinga!

  W piątek, 15 października, do polskich księgarni trafia głośna autobiografia Stinga, współtwórcy słynnego tria The Police, jednego z najgłośniejszych dziś muzyków popowych. Książka zatytułowana jest "Niespokojna muzyka", a można ją wygrać w naszym specjalnym konkursie.

 • Sting w serialu Michaela J.Foxa

  Brytyjski wokalista i kompozytor Sting wraca na ekran. 62-letni artysta przyjął propozycję gościnnego udziału w jednym z odcinków nowego sitcomu, luźno opartego na życiu i karierze amerykańskiego aktora Michaela J. Foxa.

 • Sting zagrał dla 150 tysięcy fanów

  Ponad 150 tysięcy fanów zgromadziło się w sobotni wieczór w Warszawie na koncercie światowej sławy piosenkarza, kompozytora i gitarzysty Stinga. Z tej okazji do stolicy przyjechali fani muzyki z całej Polski.

Wideo na temat: gordon matthew sumner
 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

 • Kick-Ass

  Wybuchowe połączenie zakręconego scenariusza w stylu "Kill Billa" Quentina Tarantino z dynamicznym wykonaniem prosto z filmów Guy'a Ritchiego ("Przekręt", "Porachunki"). Nicolas Cage w wyprodukowanej przez Brada Pitta filmowej adaptacji komiksu autora "Wanted". Świeży i oryginalny scenariusz, genialna realizacja, kapitalne postaci w najnowszym filmie Matthew Vaughna - reżysera "Gwiezdnego pyłu" (136 mln $ w box office) i "Przekładańca" oraz producenta "Porachunków" i "Przekrętu". Dave (Aaron...