• Informacje na temat:

  gordon ramsay gwiazdki

Artykuły na temat: gordon ramsay gwiazdki
 • Gordon Ramsay (50 l.) wraz ze swoją żoną Taną tworzy szczęśliwe małżeństwo. Mimo zdobytej sławy starają się żyć normalnie, a swoje dzieci wychowują w dość surowy sposób…

 • Gordon Ramsay ogłosił tragiczną wieść. Stracił dziecko

  Gordon Ramsay (49 l.) i jego żona przeżywają teraz trudne chwile. Stracili swoje piąte dziecko. Ukochana kucharza poroniła, o czym mężczyzna poinformował na portalu społecznościowym.

 • Małgorzata Rozenek dostała nowy program w TVN!

  ..., ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit" - zdradza "Party" osoba z TVN. Gazeta zastanawia się, czy w tej sytuacji nie ucierpi życie prywatne...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Gotować z sercem

  Gościem najbliższego odcinka "MasterChefa" będzie znany z wybuchowości i specyficznego poczucia humoru Marco Pierre White - kulinarny geniusz, nauczyciel Gordona Ramsaya, restaurator, jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych szefów kuchni na świecie.

 • Wojciech Modest Amaro: Zawód kucharza jest piekielny

  Może się okazać, że kuchnia w moim Atelier, jest bardziej piekielna, niż ta w programie "Hell's Kitchen" - wyznaje Wojciech Modest Amaro. Czy szef kuchni okaże się bardziej surowy niż Gordon Ramsay, przekonamy się w kwietniu w polskiej edycji słynnego programu.

 • Wojciech Modest Amaro: Szef wszystkich szefów

  Pół roku temu mało kto o nim słyszał. Dziś znany wszystkim z "Top Chefa" Wojciech Modest Amaro, którego niebawem zobaczymy w roli polskiego Gordona Ramsaya w "Hell's Kitchen. Piekielnej kuchni", to wyrocznia. Ale na sławę ciężko zapracował.

 • Startuje "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

  Szef kuchni z jedyną w Polsce gwiazdką Michelin i 14 pasjonatów gotowania. Dostali profesjonalną restaurację i w pełni wyposażoną kuchnię. Mieszkają w jednym domu. Walczą o jedną nagrodę - 100 tys. złotych i wymarzoną pracę w Atelier Amaro. Teraz mają tylko jedno zadanie - przetrwać piekło! Już 8 kwietnia Mojciech Modest Amaro otworzy drzwi najgorętszej restauracji w Polsce - Hell's Kitchen.

 • Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje"

  Bezkompromisowo odmienia kulinarny obraz kraju. Walczy o powrót do tradycyjnej polskiej kuchni. - Dużo udało się zrobić, ale przede mną jeszcze mnóstwo pracy - ocenia Magda Gessler.

 • "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia": Ostry i wulgarny Amaro

  Ostry, krzykliwy, nie stroniący od wulgaryzmów - takiego Wojciecha Modesta Amaro nie znał chyba nikt! Intrygi, łzy, krzyki, złość - uczestnicy programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" nie będą mieli łatwego życia i już od samego początku będzie panowała w show iście piekielna atmosfera.

Wideo na temat: gordon ramsay gwiazdki
 • Gdzie jest Gwiazdka?

  Rezolutna dziewczynka wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć Gwiazdę Bożego Narodzenia i w ten sposób uwolnić królestwo od klątwy, a także przywrócić do życia zaginioną królewnę. Próbują ją powstrzymać potężni wrogowie. Świąteczna, pełna przygód baśń dla całej rodziny, osadzona w magicznej zimowej scenerii. Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...