• Informacje na temat:

  gordon ramsay o polsce

Artykuły na temat: gordon ramsay o polsce
 • Magda Gessler nie przestaje zaskakiwać. Otworzyła kolejny lokal!

  Magda Gessler (62 l.) w Kanadzie mogłaby wieść wygodne życie u boku Waldemara. Ale zamiast tego ciężko pracuje w Polsce. Właśnie otworzyła kolejny lokal z... młodszym wspólnikiem.

 • Kogo poskromiła Magda Gessler?

  Dlaczego Gordon Ramsay nie zamknąłby się z nią w jednym pokoju oraz co ją łączyło z dziennikarzem Ryszardem Kapuścińskim?

 • Magda Gessler będzie gwiazdą w Hiszpanii

  .... Konkurentami Polki są Gordon Ramsay oraz kucharz Alberto Chicote, prowadzący hiszpańską edycję "Kuchennych rewolucji". Magda uważa siebie jednak za idealną kandydatkę do tej roli! - Moja obecność(...), ratując restauracje w Polsce i odmieniając polską kuchnię w moich własnych lokalach, jestem odpowiednią osobą do tego zadania. Nie powiedziałabym natomiast, że jestem szefem kuchni z Polski...

 • Małgorzata Rozenek w nowym show TVN-u

  Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy show TVN-u - polską edycję reality-show "Hotel Hell" firmowaną w USA nazwiskiem Gordona Ramsaya - poinformował nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Premiera programu zaplanowana jest na wiosnę 2015.

 • Małgorzata Rozenek: Szczegóły jej nowego programu!

  ...wersji, cieszącej się ogromną popularnością, był Gordon Ramsay. Czy podobnie będzie z "Piekielnym hotelem Małgosi Rozenek", przekonamy się wiosną!

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek pokaże się nago w nowym show?!

  Gessler z restauracjami. Okazuje się jednak, że w zagranicznym pierwowzorze, który prowadzi Gordon Ramsay, nie brakuje śmiałych scen! Formuła show wymaga bowiem od prowadzącej "typowych czynności hotelowych", czyli m.in. brania prysznica lub kąpieli w wannie. Widzowie zagranicznej wersji mieli więc okazję oglądać pośladki Gordona i to wielokrotnie! "Fakt" dowiedział się, że na polską publiczność będą...

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Magda Gessler kontra Gordon Ramsay

  Gdy ruszyła pierwsza polska edycja programu "MasterChef", Magda Gessler zyskała przydomek "Gordon Ramsay w spódnicy". Jesienią w kuchni popularnego show pojawi się słynny Szkot, dzięki czemu widzowie będą mieli okazję przekonać się, czy polska restauratorka w pełni zasłużyła na to miano.

 • Wojciech Modest Amaro: Tak wygląda praca w kuchni

  To nie Gordon Ramsay wymyślił taki styl prowadzenia kuchni. Tak wygląda praca w kuchni na całym świecie! - mówi Wojciech Modest Amaro, szef polskiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie - "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".