• Informacje na temat:

  górniak aleja

Artykuły na temat: górniak aleja
 • Niesmak po koncercie Edyty Górniak

  Jak podaje portal 24opole.pl, Sylwia Korynkiewicz, asystentka menedżera artystki, bez konsultacji z Edytą, zabroniła fotoreporterom wykonywać zdjęć podczas koncertu. Zagroziła, że jeśli któryś z nich spróbuje fotografować, gwiazda zejdzie ze sceny. Sytuacja wywołała poruszenie w opolskich mediach. Edyta Górniak o całej sprawie dowiedziała się od... dziennikarzy portalu. "Czy kiedykolwiek dałam...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Paulla wściekła na Horodyńską! Atakuje też aktorkę z "Barw szczęścia"!

  ..."Znawczyni mody" dała się we znaki już całej masie celebrytek, które namiętnie krytykuje w swoim programie w Polsat Cafe. Do tej pory najbardziej rozjuszyła chyba Edytę Górniak, która nie pozostała jej oczywiście dłużna. Tym razem słowa krytyki nie przypadły do gustu Paulli. Wokalistka w programie "Aleja Sław" pożaliła się na "guru mody" i zarzuciła jej brak obiektywizmu. "Jak czytam czasem...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Zapomniałem języka w gębie

  ...gwiazdę? Krzysztof Krawczyk: Nie mam tutaj żadnych wątpliwości. Edycie Górniak i Maryli Rodowicz. Jedna i druga, dzięki warsztatowi wokalnemu, uporowi, ambicji, doborowi piosenek, powodują, że ja(...) czasu. Ona mnie traktuje trochę jak starszego brata, wiążą nas pewne emocje. Emocje są niezwykle ważne w moich relacjach z ludźmi. Gdyby nie było emocji między mną a Górniak przy cygańskim utworze, nie...

 • W piątek 12 października na rynek trafiła długo oczekiwana premierowa płyta najpopularniejszej polskiej diwy, Edyty Górniak.

 • Opole: Pięć nowych gwiazd

  W Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu przybędzie w tym roku pięć upamiętnień. W Rynku pojawią się gwiazdy Basi Trzetrzelewskiej, Perfectu i Maanamu, Edyty Geppert i Karin Stanek.

 • Edyta Górniak zbojkotowana

  Żaden z fotoreporterów nie uwiecznił uroczystości odsłonięcia pamiątkowej gwiazdy przez Edytę Górniak w Opolu.

 • Tramwaj Edyty Górniak

  Piosenkarka została uhonorowana w środę, 24 października, we Wrocławiu specjalnym fotelem w tramwaju zwanym "Ruchomą Aleją Gwiazd".

 • Opole z gwiazdami Anny German i Trubadurów

  Dwie nowe gwiazdy - Anny German i Trubadurów - odsłonięto w piątek (14 czerwca) w opolskiej Alei Gwiazd Polskiej Piosenki. W sumie aleja liczy już 36 gwiazd znanych polskich artystów. Dwie kolejne zostaną odsłonięte w niedzielę.