• Informacje na temat:

  górniak azja

Artykuły na temat: górniak azja
 • Edyta Górniak wywozi syna z Polski. Sytuacja jest poważna!

  Allanek bardzo przejął się faktem, że dziadkowie złożyli pozew do sądu, w którym domagali się zabezpieczenia kontaktów z nim. By rozładować sytuację i przywrócić uśmiech na twarzy ukochanego jedynaka, Edyta Górniak (42 l.) postanowiła zabrać chłopca na egzotyczne wakacje.

 • Górniak: wakacje w klasztorze

  Ostatnie wakacje Edyta Górniak spędziła nie w luksusowym hotelu, lecz w tajlandzkim ośrodku buddyjskim. Tam w samotności medytowała.

 • Edyta Górniak ukrywa nowego faceta?!

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Edyta Górniak znalazła nowego adoratora...

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

 • Edyta Górniak znika z TVP?! Przez poglądy

  Edyta Górniak (43 l.) miała apetyt na kolejną edycję "The Voice of Poland". Jej udział w show stanął jednak pod znakiem zapytania...

 • Marek Torzewski nie pojedzie do Korei

  Marek Torzewski, nasz światowej sławy śpiewak, autor oficjalnego hymnu polskiej reprezentacji piłkarskiej na mistrzostwa świata w Korei i Japonii, nie poleci do Azji, aby przed meczem z Portugalią lub USA wykonać na żywo Mazurka Dąbrowskiego. Artysta musi bowiem wywiązać się ze swojego kontraktu we Francji.

 • Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać! W jej życiu nastąpił kolejny przełom!

  Dlaczego Edyta Górniak (43 l.) chce schować się przed całym światem?

 • Maria Peszek: Wyjeżdżam. Daleko (wywiad)

  Specjalnym koncertem w Klubie Studio w Krakowie (niedziela, 15 grudnia) swój muzyczny 2013 rok zamknie i podsumuje Maria Peszek. "Jestem szczęśliwym człowiekiem, który robi to, co kocha" - mówi nam.

 • Górniak: Komunii Allanka nie będzie!

  ...​Kolejny spór Edyty Górniak z byłym mężem: tym razem o wiarę, w której wychowują syna.

 • Polska 2006: Rubikomania

  Nadszedł czas na podsumowanie sprzedaży płyt w Polsce w roku 2006. Mimo kryzysu, polski rynek doczekał się jednak nowej megagwiazdy sprzedającej ogromne ilości płyt, a mianowicie Piotra Rubika.

Wideo na temat: górniak azja
 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...

 • Geograf przepił globus

  Wiktor jest z wykształcenia biologiem, ale z powodu kłopotów finansowych zatrudnia się jako nauczyciel geografii. Wyjeżdża z rodziną na odludzie, do dalekiego miasta Perm, u stóp Uralu na granicy Europy i Azji. Pierwsze dni w szkole przynoszą rozczarowanie - praca z nastolatkami to spore wyzwanie, uczniowie są niesforni, a z nauczycielami nie można się dogadać. Jedyne wytchnienie znajduje w domu, u boku córki i ukochanej żony. Do czasu, kiedy ta zaczyna mówić o rozwodzie. Wiktor czuje się...