• Informacje na temat:

  górniak józefowicz

Artykuły na temat: górniak józefowicz
 • To prawdziwa rewolucja w życiu Edyty Górniak (44)! Już nie Warszawa, lecz Kraków. To tu teraz mieszka piosenkarka ze swoim synem Allanem (12). Teraz czeka ją kolejne wyzwanie. Stoi za nim nie kto inny, jak sam Janusz Józefowicz!

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Edyta Górniak nie wystąpi w ekranizacji „Metra”?! Powód zaskakuje!

  To właśnie w teatrze Studio Buffo Janusza Józefowicza (58 l.) stawiała pierwsze kroki na artystycznej scenie. Teraz Edyty Górniak (45 l.) może zabraknąć w ważnym muzycznym projekcie, który szykuje reżyser.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Janusz Józefowicz urodził się 3 lipca 1959 roku w Świeciu nad Wisłą. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie na Wydziale Aktorskim. Od wielu lat pracuje jako reżyser i aktor, a głównym polem jego zainteresowań pozostaje taniec i muzyka.

 • Janusz Józefowicz: Byliśmy pierwsi

  Musical "Metro" ma już 20 lat. W styczniu 1991 roku debiutował na deskach Teatru Dramatycznego. "Na ten fenomen złożyły się wciąż trafiające do odbiorcy teksty sióstr Miklaszewskich oraz muzyka Janusza Stokłosy. Okazała się ona na tyle uniwersalna, że nadal wywołuje emocje" - tłumaczy Janusz Józefowicz, reżyser spektaklu.

 • Natasza Urbańska i Edyta Górniak zakończyły swój konflikt?!

  Czyżby cichy konflikt pomiędzy Nataszą Urbańską (38 l.) a Edytą Górniak (43 l.) w końcu dobiegł końca? Wszystko na to wskazuje!

 • "Metro" Józefowicza w kinie

  "Od prawie roku pracujemy nad scenariuszem" - powiedział Janusz Józefowicz, choreograf, aktor i tancerz, który zamierza przenieść na kinowy ekran słynny musical "Metro".

 • Janusz Józefowicz zachwycony córką Hanny Lis. Zrobi z niej gwiazdę?

  Ostatnio młodsza Ania (12 l.) zapragnęła tańczyć. Hanna Lis zapisała ją więc do Studia Artystycznego Metro przy Teatrze Buffo - zdradza "Rewii" znajoma rodziny. Nie od dziś wiadomo, że właśnie tam rodziły się gwiazdy, głównie dzięki fachowości Józefowicza (54 l.), który w każdej grupie typował tych, którzy mogą dać z siebie więcej. Edyta Górniak, Doda, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Groniec...

 • Koniec konfliktu z Górniak?

  Po 16 latach Edyta Górniak wystąpiła na deskach muzycznego Teatru Buffo.

Wideo na temat: górniak józefowicz
 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....